24 Kasım Salı Reyting Sonuçları

24 Kasım Salı Reyting Sonuçları
Masumlar Apartmanı, EDHO, Baraj, Hekimoğlu ve MasterChef Türkiye'nin yayınlandığı 24 Kasım Salı reyting sonuçları açıklandı!

Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından ölçümlenen 24 Kasım Salı reyting sonuçları belli oldu. Dünün reytinglerinde hangi dizi veya program birinci oldu? İşte detaylar!

TRT 1, Show TV, Kanal D, Tv8, Star TV, Atv ve Fox TV gibi yüksek bütçeli dizi ve programlara yayın akışı listelerinde yer veren kanallarda dün hangi hangi dizi veya program yayınlandı? Dünün reytinglerini açıklamadan önce kısaca dün hangi kanalda hangi dizi veya program yayınlanmış göz atalım...

24 KASIM SALI HANGİ KANALDA HANGİ DİZİ VEYA PROGRAM REYTİNG MÜCADELESİ VERDİ?

Dün prime time'da dört dizi ve iki program yeni bölümüyle ekrana geldi.

TRT 1'de Salı gününün en çok izlenen dizilerinden biri olan 'Masumlar Apartmanı' yeni bölümüyle ekrana geldi.

Atv'de fenomen dizi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' yeni bölümüyle yayınlandı.

TV8'de 'MasterChef Türkiye' programı ekrana gelen yarışma programı oldu.

Kanal D'de 'Hekimoğlu' yeni bölümüyle yayınlanırken, Show TV'de 'Güldür Güldür Show' yeni bölümüyle yayınlanan program oldu.

DÜNÜN REYTİNGLERİ 24 KASIM SALI REYTİNG SONUÇLARI

Total reytinglerinde dün en çok izlenen dizi TRT 1'de yayınlanan 'Masumlar Apartmanı' oldu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi listenin ikinci sırasında kendine yer bularak zirveyi yakından takip ederken, Fox Ana Haber üçüncü, Baraj yedinci, MasterChef ise onuncu sırada yer aldı.

Hekimoğlu ve Güldür Güldür Show listenin ilk onunda kendine yer bulamadı.

AB reytinglerinde ise zirvenin adı değişmedi. Tota'de olduğu gibi birinci sırada 'Masumlar Apartmanı' yer alırken, dizi tüm listeri birinci sırada tamamlayamayı başardı. 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' AB'de de zirveyi yakından takibe devam ederken günü ikinci sırada tamamlayan yapım oldı. Selçuk Tepeli'nin sunumuyla yayınlanan 'Fox Ana Haber' tüm kategorilerde günü üçüncü sırada tamamlayarak bir çok dizi ve programı geride bıraktı.

'MasterChef' beşinci, 'Hekimoğlu' yedinci, 'Güldür Güldür Show' sekizinci sırada günü tamamladı.

25-11-2020
Yazar Hakkında
Yorumlar