24 Nisan 2022 Pazar Reyting Sonuçları

24 Nisan 2022 Pazar Reyting Sonuçları
24 Nisan Pazar reyting sonuçları belli oldu. Yargı, Adı Sevgi, Teşkilat gibi iddialı isimlerden hangisi ilk sıraya yerleşen yapım oldu?

24 Nisan Pazar gününe ait reyting sonuçları açıklandı. Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından ölçümlenen dünün reytinglerinde en çok izlenen dizi ve program hangisi oldu?

24 NİSAN PAZAR TOTAL İZLEYİCİ GRUBU İLK 10

Total izleyici grubunda en çok izlenen yapım "Yargı" oldu. Listenin ikinci sırasında "Survivor All Star" dizisi yer alırken, "Teşkilat" günü üçüncü sırada tamamlayan yapım oldu. Günün en çok izlenen haber programı olmayı başaran "Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu" ise dördüncü sırada yer aldı.

24 NİSAN PAZAR AB İZLEYİCİ GRUBU İLK 10

AB izleyici grubunda listenin birinci sırasında Kanal D ekranlarının en sevilen dizisi "Yargı" birinci sırada günü tamamladı. "Teşkilat" ikinci, "Survivor All Star" dördüncü, "Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu" beşinci sırada yer alan yapımlar oldu.

 24 NİSAN PAZAR ABC İZLEYİCİ GRUBU İLK 10

ABC izleyici grubunda günün en çok izlenen yapımı Kanal D'de yayınlanan "Yargı" oldu. Böylece başarılı program iki listede birinci bir listede ise günü ikinci sırada tamamlamış oldu. "Survivor All Star" ikinci, "Teşkilat" üçüncü, "Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu" dördüncü sırada tamamlayan yapımlar oldu.

25-04-2022
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar