25 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları

25 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları
25 Eylül Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Kuzgun, Sen Anlat Karadeniz, Afili Aşk, Benim Adım Melek rekabeti nasıl sonuçlandı? İşte dünün reytingleri!

25 Eylül Çarşamba reyting sonuçları günün en çok araştırılan konuları arasında yer alıyor. Dün akşam Kanal D'de Afili Aşk, Atv'de Sen Anlat Karadeniz, TRT 1'de Benim Adım Melek, Star TV'de Kuzgun dizisi yeni bölümleriyle ekrana gelen yapımlar oldu. Geçen hafta tüm kategorilerde birinci sırada yer alan Afili Aşk dizisi bu hafta da aynı başarıyı sürdürebildi mi? Dünün ayrıntılı reytingleri haberimizde!

Dün en çok izlenen yapım Fatih Portakal'ın sunumuyla Fox TV'de yayınlanan Fox Ana Haber oldu. Program TOTAL'de *** izlenme oranı ve *** izlenme payı ile birinci, AB kategorisinde *** izlenme oranı ve *** izlenme payı ile günü birinci sırada tamamlayan yapım oldu.

Geçtiğimiz hafta tüm kategorilerde birinci sırada yer alan Kanal D'nin sevilen dizisi Afili Aşk bu hafta zirveyi yakından takip etti. TOTAL'de*** izlenme oranı, AB'de *** izlenme oranı ile dizi günü ikinci sırada tamamlayan yapım oldu.

Özellikle şiddet sahneleriyle sık sık gündeme gelen Atv'nin Sen Anlat Karadeniz yeni sezonda bekleneni veremeyen yapımlar arasına adını yazdırdı. TOTAL'de *** izlenme oranıyla üçüncü sırada yer alan dizi AB'de *** izlenme oranıyla günü on beşinci sırada tamamladı.

TRT 1 ekranlarında henüz 1. bölümüyle yayınlanan Benim Adım Melek dizisi ise böylesine zorlu günde iyi olmasa da kötü denilemeyecek kadar izlenme oranları elde etmeyi başardı. Dizi TOTAL'de *** izlenme oranıyla sekizinci sırada yer alırken, AB'de *** izlenme oranıyla beşinci sırada yer alan yapım oldu.

26-09-2019
Yazar Hakkında
Yorumlar
Etiketler