25 Nisan 2022 Pazartesi Reyting Sonuçları

25 Nisan 2022 Pazartesi Reyting Sonuçları
25 Nisan 2022 Pazartesi gününe ait reyting açıklandı. Yasak Elma, Üç Kuruş, Survivor All Star ve Alparslan Büyük Selçuklu mücadelesinde kazanan kim oldu?

25 Nisan Pazartesi akşamı yayınlanan dizi, film gibi yapımları izleyenler reyting sonuçlarının araştırmasını yapıyor. Peki 25 Nisan Pazartesi yani dünün reyting sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? İşte 25 Nisan 2022 Pazartesi gününün reyting sıralaması..

Reyting sonuçları, Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından açıklanan verilere göre belli oldu. Yasak Elma, Üç Kuruş, Survivor ve Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölümleriyle televizyon ekranlarında yerini alırdı. Bu birbirinden iddialı dizilerden hangisi reytinglerinde en çok izlenen dizi veya program hangisi oldu?

TOTAL İLK 10 PROGRAM

Total izleyici grubunda dün en çok izlenen her bölüm nefes nefese izlenen TRT1'in sevilen dizisi 'Alparslan Büyük Selçulu oldu. TV8 ekranlarının vazgeçilmez yarışma programı 'Survivor All Star' ikinci sırada yer alırken, her hafta heyecanla izlenen 'Yasak Elma' ise üçüncü oldu. ATV ekranlarında yeni yayın hayatına başlayan 'Hakim' dizisi ise listede ilk ona giremedi.

AB İLK 10 PROGRAM 

AB izleyici grubunda da günün ilk üç sırası değişmedi. 25 Nisan Pazartesi AB reyting sıralamasıda şöyle; TRT 1'in dizisi 'Alparslan Büyük Selçuklu' birinci, 'Survivor All Star' ikinci, 'Yasak Elma' ise üçüncü sırada günü tamamlayan yapımlar oldu. 

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM

ABC1 izleyici grubunda ilk sırayı 'Alparslan Büyük Selçuklu' yerleşirken, 'Survivor All Star' listenin ikinci sırasında yer aldı. Listenin devamı şöyle sıralandı; "Yasak Elma" üçüncü, "Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber" dördüncü sırasında yer aldı. 

26-04-2022
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar