Yalı Çapkını Dizisi Oyuncuları Kim? Konusu Ne? Ne Zaman Başlayacak?

Yalı Çapkını Dizisi Oyuncuları Kim? Konusu Ne? Ne Zaman Başlayacak?
OGM Pictures imzası taşıyan Star TV’nin dizisi ‘Yalı Çapkını’nın oyuncu kadrosunda kimler var? Merak ediliyor. Yalı Çapkını dizisi konusu ne? Oyuncuları kim? Ne zaman başlayacak?

OGM Pictures yapım şirketinin sahibi Onur Güvenatam Star TV ile anlaşma imzalayarak bundan sonra sadece Star TV ekranları için içerik üretecek. Daha önce Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda ve Camdaki Kız gibi önemli dizilerin altında imzası olan OGM Pistures yapım şirketinin Star TV ekranları için yeni çekilecek dizisi ilk adı ile ‘Antepli’ oldu. Antepli dizisinin adı daha son Yalı Çapkını olarak değiştirildi. Dizinin yönetmen koltuğunda son olarak yapım şirketinin ‘Another Self’ adlı dijital dizisini çeken ve rejisi çok beğenilen Burcu Alptekin oturuyor. Yalı Çapkını dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Yalı Çapkını dizisinin konusu ne? Başrol oyuncuları kim? Yalı Çapkını dizisi nerede çekiliyor? Yalı Çapkını dizisi ne zaman başlayacak? İşte merak edilenler…

 

Yalı Çapkını Dizisinin Oyuncuları Kimler?

Star TV’nin yeni dizisi Yalı Çapkını’nın başrollerinde Afra Saraçoğlu ve dizinin başrol oyuncusu için de Mert Ramazan Demir’le görüşülüyor. Afra Saraçoğlunun üstelik canlandıracağı karakter de belli oldu. Dizide Antepli olarak adından söz ettirecek. Lakabı ile ön plana çıkması bekleniyor.

 

Afra Saraçoğlu, Blutv’nin Çağan Irmak imzalı ‘Yeşilçam’ dizisinde Çağatay Ulusoy’la oynadı. Şimdi TV ekranlarına bomba gibi dönüyor. Hazırlıkları süren dizide Saraçoğlu başrolü oynayacak. Güzel yıldıza bu sezon ‘Balkan Ninnisi’, ‘Harikalar Diyarı’, ‘Kusursuz Kiracı”, ‘Çirkin’, ‘İntibah’, ‘Hakime Hanım’, ‘Gizli Aşk’, ‘Kara Tahta’, ‘Gün Işığım’ gibi birçok projeden başrol teklifi gitmişti. Dizi çekmek yerine sezon başında tiyatro yapmaya karar veren ve ‘İkinci Şans’ filminde annesini oynayan Nurgül Yeşilçay’la sahneye çıkan Afra Saraçoğlu, senaryoları titizlikle inceledikten sonra OGM Pictures’ın ‘Antepli’ kod adlı dizisiyle el sıkıştı. Oyunculuktaki başarısını ve iddiasını tiyatro sahnesinde de ortaya koyan Afra Saraçoğlu ‘Yalı Çapkını’ dizisiyle dizi setlerine geri dönüyor.

 

Mert Demir ise son olarak, 2020’de yayınlanan, yönetmenliğini Can Evrenol’un yaptığı ‘Çıplak’ isimli mini dizinin başrolünde yer aldı. Mert Ramazan Demir aynı zamanda, Fox TV’nin ‘Öğretmen’ dizisinde Afra Saraçoğlu ile rol almıştı. Şimdi yeni dizisi ‘Şahmaran’ için hazırlıkları olan Mert Demir, çekimlerine yaz başında başlayacak olan dizisinin 2. Sezonu nedeniyle çekim takvimini ayarlamaya çalışıyor.

 

Yalı Çapkını Dizisinin Konusu Ne?

Yalı Çapkını dizisinde, bir ailenin etkileyici hikâyesi anlatılacak. Antepli olan güçlü bir ailenin sorumsuz oğullarını evlendirmeleriyle yaşanan olayların konu edileceği dizide, Antep’te önemli bir aşiretin kızı olmasına rağmen ailenin istemediği bir gence aşık olarak İstanbul’a kaçan bir kızın başından geçen olaylar konu ediliyor. Dizi güzel bir aşk hikayesini anlatırken hem de bir hesaplaşmaya dönüşen hayat hikayesini anlatıyor. Maraşlı dizisini izleyip sevenler Yalı Çapkını (Antepli) dizisini de muhakkak izlemek isteyecekler.

 

Yalı Çapkını Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yalı Çapkını dizisinin çekimleri Gaziantep’te gerçekleştirilecek. Dizinin çekimleri önce Antep’te başlayıp daha sonra İstanbul’da devam edecek.

 

Yalı Çapkını Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Yalı Çapkını dizisi Star TV nin ekranlara gelecek yeni sezon dizisi olup, Mayıs ayının son haftasında ilk bölümü ile ekranlara gelmeye başlayacak. 2022-23 yılları arasında ekranda olmaya devam edecek. 

26-04-2022
Yazar Hakkında
Belma Arslan

Belma Arslan

1985 yılında Adapazarı'nda doğdu. 2008 Yılında Sakarya Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliğinden, 2011 yılında da Anadolu Ünivers .. devamı.. mail
Yorumlar