26 Nisan 2022 Salı Reyting Sonuçları

26 Nisan 2022 Salı Reyting Sonuçları
26 Nisan Salı akşamı en çok hangi dizi izlendi? Dünün reyting sonuçları belli oldu. Total, AB ve ABC1 izleyici grubu sonuçları haberimizde!

26 Nisan Salı reytinglerinde birbirinden iddialı yapımlar birbiriyle mücadele etti. Dün akşam televizyon dünyasında yaşanan kıyasıya mücadeleyi hangi yapım ilk sırada tamamladı.  Show TV’de Baba, ATV’de Destan, Fox TV’de Evlilik Hakkında Her Şey, TRT1’de Masumlar Apartmanı ve Kanal D’de Üç Kız Kardeş, Tv8'de ise Survivor All Star yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkan yapımlar oldu. Peki 26 Nisan Salı reyting sonuçlarına göre dün en çok izlenen yapım hangisi oldu?

TOTAL İLK 10 REYTİNG SIRALAMASI

Total izleyici grubunda dün en çok izlenen yapım Kanal D'de ekranlarının büyük çıkış yakalayan dizisi 'Üç Kız Kardeş' oldu. Listenin ikinci sırasında TV8'in nefes kesen yarışması 'Survivor' oldu. Atv'de yayınlanan 'Destan' günü üçüncü sırada tamamlarken, Show TV'nin iddialı dizisi 'Baba' günü beşinci sırada tamamlayan yapım oldu.

AB İLK 10 REYTİNG SIRALAMASI

AB izleyici grubunda da günü birincilikle tamamlayan  'Survivor All Star' oldu. 'Üç Kız Kardeş', Total'de birinci sıraye yerleşmişken, AB reyting sıralamasında ikinci sıraya yerleşti. Show TV'de yayınlanan 'Baba' üçüncü sırada yer alırken, Selçuk Tepeli'nin sunumuyla ekrana gelen 'Fox Ana Haber' ise dördüncü sırada yer aldı. 'Destan' ise günü altıncı sırada tamamlayan yapım oldu.

ABC1 İLK 10 REYTİNG SIRALAMASI

ABC1'de ise listenin birinci sırasında yer alan yapım 'Survivor All Star' oldu. 'Üç Kız Kardeş' ikinci, 'Baba' üçüncü, 'Selçuk Tepeli ile Fox Ana Haber' dördüncü, 'Destan' beşinci, 'Masumla Apartmanı' ise altıncı sırada yer alan yapımlar oldu.

27-04-2022
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar