29 Mayıs Cuma Reyting Sonuçları ve Sıralaması!

29 Mayıs Cuma Reyting Sonuçları ve Sıralaması!
29 Mayıs Cuma günü televizyonlarda ne seyredildi? Total, AB ve ABC Gruplarında ilk 10 sıralaması nasıl oluştu? İşte 29 Mayıs Cuma Gününe ait reyting sonuçları!

29 Mayıs Cuma gününe ait reyting sonuçları açıklandı. 29 Mayıs Cuma gününde reyting sıralaması nasıl oluştu? Kanalların yeni yayın dönemine hazırlandığı ve yeni dizilerin yavaş yavaş çekimlerinin başladığı bu günlerde kanallar tekrar bölümleri yayınlanan yapımlarla yayın akışını oluşturmaya devam ediyorlar. 29 Mayıs Cuma gününde Tv 8’in efsane yarışma programı Survivor mu yoksa Kanal D’nin yeni bölümüyle yayınlanan Arka Sokaklar’ı mı liderliğe oturdu? Zuhal Topal’la Sofrada’nın tekrar bölümü ve yeni bölümü yayınlanan Esra Erol’da sıralamada nasıl bir sonuca ulaştı? Hangi haber bülteni lider oldu, Fox Ana Haber’i tahtından eden oldu mu? Televizyonların reyting sıralaması nasıl oluştu? Total grubunun merakla beklenen ilk 10 sırası nasıl şekillendi? İşte 29 Mayıs Cuma 2020 gününe ait Total reyting sonuçları!

TOTAL REYTİNG İLK 10 SIRALAMASI 29 Mayıs Cuma 2020

1-      Survivor  Tv 8

2-      Arka Sokaklar   Kanal D

3-      Fatih Portakal ile Fox Ana Haber Fox Tv

4-      Arka Sokaklar Özet   Kanal D

5-      Piyasa Ekranı Kanal D

6-      Esra Erol’da   Atv

7-      Güldür Güldür Show (Tkr)   Show Tv

8-      Show Ana Haber   Show Tv

9-      Fetih 1453 (T.S)   Fox Tv

10-   Atv Ana Haber   Atv

AB GRUBU REYTİNG İLK 10 SIRALAMASI!

29 Mayıs Cuma günü AB grubunda reyting sıralaması ilk 10 nasıl şekillendi. Yeni bölümüyle ekrana gelen Tv 8’in artık gün birincisi olmaya alıştığımız ve ilk 10’da en az üç yapımı olan Survivor liderliği korudu mu yoksa Kanal D’nin yeni bölümü ekrana gelen Arka Sokaklar’ı mı lider oldu? Show Tv’nin tekrar bölümü ekrana gelen Güldür Güldür Show’u nasıl bir sonuç aldı? Yerli ve yabancı sinema filmleri sıralamayı nasıl etkiledi?  Kanalların ana haber bültenleri ve magazin programları sıralamada hangi sıraları paylaştı? Fox Ana Haber tahtını korudu mu yoksa diğer kanalların ana haberleri onu yerinden mi etti? İşte 29 Mayıs Cuma gününde reyting sonuçları ve ilk 10 sıralaması.

AB GRUBU REYTİNG İLK 10 SIRALAMASI 29 Mayıs Cuma 2020

1-      Survivor  Tv 8

2-      Fatih Portakal ile Fox Ana Haber Fox Tv

3-      Arka Sokaklar   Kanal D

4-      Güldür Güldür Show (Tkr)   Show Tv

5-      Fetih 1453 (T.S)   Fox Tv

6-      Piyasa ekranı   Kanal D

7-      Mutlu Aile Defteri (T.S)   Show Tv

8-      Arka Sokaklar Özet   Kanal D

9-      Survivor Ekstra   Tv 8

10-   Diriliş Eruğrul (Tkr)   360 Tv

ABC GRUBU REYTİNG İLK 10 SIRALAMASI!

29 Mayıs Cuma 2020 tarihine ait reyting sıralamasında ABC grubunda liderliği hangi yapım göğüsledi? Günün en çok izlenen ilk 10 yapımı hangi kanallara ait ve sıralama nasıl oluştu? ABC grubunda ilk 10 sıralaması nasıl oluştu ve hangi kanalın yüzü güldü? Kanalların seyircinin beğenisine sunduğu yerli ve yabancı sinema filmler ve tekrarları yayınlanan diziler sıralamada nasıl bir sonuç aldı? Gündüz kuşağında yeni bölümleriyle ekrana gelen magazin programları nasıl bir sonuç elde etti? Kanallar arasında ana haber bültenlerinin rekabetinden kim galip çıktı? İşte ABC grubunda aranılan reyting sorularının cevabı!

ABC GRUBU REYTİNG İLK 5 SIRALAMASI 29 Mayıs Cuma 2020

1-      Survivor  Tv 8

2-      Fatih Portakal ile Fox Ana Haber Fox Tv

3-      Arka Sokaklar   Kanal D

4-      Güldür Güldür Show (Tkr)   Show Tv

5-      Survivor Ekstra   Tv 8

6-      Fetih 1453 (T.S)   Fox Tv

7-      Mutlu Aile Defteri (T.S)   Show Tv

8-      Piyasa Ekranı   Kanal D

9-      Arka Sokaklar Özet   Kanal D

10-   Esra Erol’da   Atv

Not: TİAK’ın aldığı karar sebebiyle reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralamasını veremiyoruz

30-05-2020
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar