3 Haziran Çarşamba Reyting Sonuçları ve Sıralaması!

3 Haziran Çarşamba Reyting Sonuçları ve Sıralaması!
3 Haziran Çarşamba günü televizyonlarda ne seyredildi? Total, AB ve ABC Gruplarında ilk 10 sıralaması nasıl oluştu? İşte 3 Haziran Çarşamba Gününe ait reyting sonuçları!

3 Haziran Çarşamba gününe ait reyting sonuçları açıklandı. 3 Haziran Çarşamba gününde reyting sıralaması nasıl oluştu? Kanalların yeni yayın dönemine hazırlandığı ve yeni dizilerin çekimlerinin başladığı bu günlerde kanallar tekrar bölümleri yayınlanan yapımlarla yayın akışını oluşturmaya devam ediyorlar. 3 Haziran Çarşamba akşamı yeni bölümüyle ekrana gelen Kuruluş Osman her zamanki gibi liderliği Survivor’dan alabildi mi yoksa Tv 8’in efsane yarışma programı Survivor liderliğini devam ettirebildi mi? Show Tv ekranlarında tekrar bölümüyle ekrana gelen Güldür Güldür Show nasıl bir sonuç elde etti? Hangi haber bülteni lider oldu? Televizyonların reyting sıralaması nasıl oluştu? Total grubunun merakla beklenen ilk 10 sırası nasıl şekillendi? İşte 3 Haziran Çarşamba 2020 gününe ait Total reyting sonuçları!

TOTAL REYTİNG İLK 10 SIRALAMASI 3 Haziran Çarşamba 2020

1-      Kuruluş Osman   Atv

2-      Survivor  Tv 8

3-      Fatih Portakal İle Fox Ana Haber   Fox Tv

4-      Kuruluş Osman Özet   Atv

5-      Survivor Ekstra   Tv 8

6-      Müge Anlı İle Tatlı Sert   Atv

7-      Esra Erol’da   Atv

8-      Kızkaçıran (T.S)   Kanal D

9-      Atv Ana Haber   Atv

10-   Show Ana Haber   Show Tv

AB GRUBU REYTİNG İLK 10 SIRALAMASI!

3 Haziran Çarşamba günü AB grubunda reyting sıralaması ilk 10 nasıl şekillendi. Yeni bölümüyle ekrana gelen Tv 8’in artık gün birincisi olmaya alıştığımız ve ilk 10’da en az üç yapımı olan Survivor liderliği korudu mu yoksa diğer kanallardan çıkan sürpriz bir yapım Survivor’u yerinden edebildi mi? Atv ekranlarının Çarşamba günlerinin en çok seyredilen yapımı olan ve yeni bölümleriyle yayınlanan Kuruluş Osman nasıl bir sonuç elde etti? Peki kanallarda yayınlanan yerli ve yabancı filmler nasıl bir sonuç aldı? Kanalların ana haber bültenleri ve magazin programları sıralamada hangi sıraları paylaştı? Müge Anlı İle tatlı sert uzun bir aradan sonra yeni bölümüyle sıralamada nasıl bir sonuç aldı? Fox Ana Haber tahtını korudu mu yoksa diğer kanalların ana haberleri onu yerinden mi etti? İşte 3 Haziran Çarşamba gününde reyting sonuçları ve ilk 10 sıralaması.

AB GRUBU REYTİNG İLK 10 SIRALAMASI 3 Haziran Çarşamba 2020

1-      Kuruluş Osman   Atv

2-      Survivor  Tv 8

3-      Fatih Portakal İle Fox Ana Haber   Fox Tv

4-      Survivor Ekstra   Tv 8

5-      Kuruluş Osman Özet   Atv

6-      Güldür Güldür Show (Ykr)   Show Tv

7-      Müge Anlı İle Tatlı Sert   Atv

8-      Kızkaçıran (T.S)   Kanal D

9-      Esra Erol’da   Atv

10-   Zuhal Topal’la Sofrada   Fox Tv

ABC GRUBU REYTİNG İLK 10 SIRALAMASI!

3 Haziran Çarşamba 2020 tarihine ait reyting sıralamasında ABC grubunda liderliği hangi yapım göğüsledi? Günün en çok izlenen ilk 10 yapımı hangi kanallara ait ve sıralama nasıl oluştu? ABC grubunda ilk 10 sıralaması nasıl oluştu ve hangi kanalın yüzü güldü? Kanalların seyircinin beğenisine sunduğu yerli ve yabancı sinema filmler ve tekrarları yayınlanan diziler sıralamada nasıl bir sonuç aldı? Gündüz kuşağında yeni bölümleriyle ekrana gelen magazin programları nasıl bir sonuç elde etti? Kanallar arasında ana haber bültenlerinin rekabetinden kim galip çıktı? İşte ABC grubunda aranılan reyting sorularının cevabı!

ABC GRUBU REYTİNG İLK 5 SIRALAMASI 3 Haziran Çarşamba 2020

1-      Survivor  Tv 8

2-      Kuruluş Osman   Atv

3-      Fatih Portakal İle Fox Ana Haber   Fox Tv

4-      Survivor Ekstra   Tv 8

5-      Kuruluş Osman Özet   Atv

6-      Müge Anlı İle Tatlı Sert   Atv

7-      Güldür Güldür Show (Ykr)   Show Tv

8-      Esra Erol’da   Atv

9-      Kızkaçıran (T.S)   Kanal D

10-   Atv Ana Haber   Atv

Not: TİAK’ın aldığı karar sebebiyle reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralamasını veremiyoruz

04-06-2020
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar