3 Mart Çarşamba reyting sonuçları

3 Mart Çarşamba reyting sonuçları
3 Mart Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Sadakatsiz ve Kuruluş Osman dizilerinin kıyasıya rekabet ettiği günün kazananı kim oldu?

3 Mart Çarşamba reyting sonuçları belli oldu. Dün Sadakatsiz, Masumiyet, Doğduğun Ev Kaderindir ve Kuruluş Osman gibi iddialı dizilerin ekrana geldi. TİAK'ın ölçümlediği reytingler her gün total, ab ve abc1 olmak üzere üç farklı kategoride açıklanmakta. Bununla birlikte açıklanan reytingler yapımların sürekliliğini belirlemede yardımcı olmakta. Dün açıklanan sonuçlara göre dün yayınlanan dizi ve programlar arasında total, ab ve abc1 kategorilerinde birinci sırada yer alan yapım hangisi oldu?

3 MART ÇARŞAMBA 2021 REYTİNG SONUÇLARI

3 Mart Çarşamba akşamı prime time'da birbirinden iddialı dizi ve programlar izleyicisi ile buluştu. 

Total ve AB kategorilerinde bu hafta da geçen haftaya yakın sonuçlar ortaya çıktı.

Total'de atv dizisi 'Kuruluş Osman' günü birinci sırada tamamlayan yapım oldu. Kanal D'nin en çok izlenen dizileri arasında yer alan 'Sadakatsiz' ikinci sırada yer aldı. Ayrıca günün diğer prime time dizisi 'Doğduğun Ev Kaderindir' sekizinci sırada yer alırken, 'Masumiyet' ve 'Benim Adım Melek'  ilk 10'da yer alamadı.

AB kategorisinde ise  Sadakatsiz günü birinci sırada tamamlayan dizi oldu. Kuruluş Osman ise geçen hafta olduğu gibi ikinci sırada yer aldı. Tv8 dizisi 'Doğduğun Ev Kaderindir' beşinci sıraya adını yazdırdı. Fox TV dizisi 'Masumiyet' ise listenin altıncı sırasında bulundu. 

Böylece açıklanan reyting sonuçlarıyla birlikte günün en çok izlenen dizileri Sadakatsiz ve Kuruluş Osman olmuş oldu.

TOTAL İLK 10 SIRALAMA

1 KURULUS OSMAN ATV
2 SADAKATSIZ KANAL D
3 ESRA EROL'DA ATV
4 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
5 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
6 KURULUS OSMAN (OZET) ATV
7 SADAKATSIZ (OZET) KANAL D
8 DOGDUGUN EV KADERINDIR TV8
9 SHOW ANA HABER SHOW TV
10 ATV ANA HABER ATV

 

AB İLK 10 SIRALAMA

1 SADAKATSIZ KANAL D
2 KURULUS OSMAN ATV
3 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
4 SADAKATSIZ (OZET) KANAL D
5 DOGDUGUN EV KADERINDIR TV8
6 MASUMIYET FOX
7 KURULUS OSMAN (OZET) ATV
8 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
9 ESRA EROL'DA ATV
10 BENIM ADIM MELEK TRT 1

NOT: Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından ölçümlenen reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlanması yasaklandığı için sadece ilk 10 sıralamayı paylaşabiliyoruz. 

04-03-2021
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar