Acun Ilıcalı FB TV hakkında iddiaları doğruladı

Acun Ilıcalı FB TV hakkında iddiaları doğruladı
Acun Ilıcalı, CNN Türk'te katıldığı programda hakkında çıkan Fenerbahçe TV iddialarını yanıtladı. FB TV'nin yönetimi Acun Ilıcalı'ya verildi mi? İşte ayrıntılar;

Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe TV yönetiminin Acun Ilıcalı'ya verileceği iddiaları medya gündemine bomba gibi düşmüştü. CNN Türk'te Buket Aydın ile 40'ta programına konuk olan Acun Ilıcalı hakkında çıkan FB TV iddialarını doğruladı.

Acun Ilıcalı'nın FB TV ile ilgili yaptığı açıklama; Bana verildi diye bir durum yok. Sorumluluğunu aldım diyelim, doğru. Fenerbahçe TV için sağ olsunlar beni çağırdılar, 'Bu konuda yardımcı olabilir misin?' diye görüş bildirdiler. Ben konu Fenerbahçe olduğu zaman sevdiğim, gönül verdiğim bir kulüp. Hepimizin tuttuğu kulüpler var. Bir şekilde hepimiz o kulübe faydalı olmaya çalışıyoruz, ürünlerini alıyoruz, maça gidiyoruz. Şimdi benim hacmim daha büyük olduğu için hani bundan daha fazlasını yapabildiğim için açıkçası o yönde de hizmet vermek istiyorum. Bu tamamen gönlümden gelen, çocukluğumda bana çok mutluluk yaşatmış olan bir kulübe borcum gibi görüyorum. Ve bu yönde de açıkçası teklif geldiği zaman orası ile ilgili ciddi bir değişiklik olması gerektiğini söyledim. Bununla ilgili de projeyi yönetime ilettim. Onlar da etkilendiler. Ben açıkçası olayın organizasyonunu yapıp destek de vereceğim. Fenerbahçe TV ve Fenerbahçe'nin dijital hesapları bambaşka bir yere gelecek. Televizyonculuktaki bildiğimiz, gördüğümüz bütün her şeyi kulübümüz için kullanacağız.

04-10-2018
Yazar Hakkında
Yorumlar