Acun Ilıcalı Sercan'ın elenmesinin gerçek sebebini açıkladı!

Acun Ilıcalı Sercan'ın elenmesinin gerçek sebebini açıkladı!
En büyük favori adayı iken Sercan, Survivor'dan neden elendi? Olayı arkasında başka şeyler mi var? Acun Ilıcalı çok tartışılan elenme olayının arka planını anlattı.

Survivor 2020’in en büyük favorisi olduğu halde finale ramak kala elenen Sercan tüm Survivor hayranlarını şoke etti. Herkes olayın şokunu yaşarken Survivor’un organizatörü Acun Ilıcalı Sercan'ın elenmesinin gerçek sebebini açıkladı. En büyük favori adayı iken Sercan, Survivor'dan neden elendi? Olayı arkasında başka şeyler mi var? Şimdi detaylar

Acun Ilıcalı Sercan'ın elenmesinin gerçek sebebini açıkladı!

Tv8'de yayınlanan ve bitime 1 hafta kalan Survivor'da son beşe kalan Sercan Yıldırım'ın elenmesi ekran başındakileri şok etti. Haberin yankıları halen devam ederken programın sahibi Acun Ilıcalı, Sercan Yıldırım'ın adaya veda etme sebebini açıkladı.

Onca performansa rağmen elendi!

Sercan Yıldırım, 2010 Süper Lig şampiyonu Bursaspor'un efsanevi kadrosundan bir futbolcu. Acun Ilıcalı tarafından ısrarla Survivor'a davet edildiğinde çoğu kimse onu şampiyon olacağından emindi. Özellikle son haftalarda gösterdiği olağanüstü performansa rağmen Sercan’ın elenmesinin yankıları devam ediyor. Çünkü Sercan Yıldırım bu hafta da dokunulmazlıkta 3'te 2 yaparak Berkan'ın ardından Yasin Obuz'u eleme adayı olarak belirledi. Sercan sadece bir dokunulmazlık kaybetti, onda da Cemal Can, Sercan Yıldırım'ın ismini verdi. Survivor 2020'nin 128. bölüm konsey toplantısında haftanın eleme adayları Berkan, Sercan ve Yasin olarak belirlendi. 129. bölüm konsey toplantısında yarışmaya veda eden isim Sercan Yıldırım duygularını şöyle ifade etti.  "Ben onları ayrı ayrı çok seviyorum. Ailemi, sevenlerimi gururlandırdığımı düşünüyorum. Seninle (Acun Ilıcalı) burada olduğum için çok şanslıyım. İnşallah buradan sonra da beraber olmak istiyorum. Çok teşekkür ediyorum, başka söyleyeceğim bir şey yok."

Asla seni satmadım!

Dün akşamki veda olayında dikkatlerden kaçmayan bir gelişme yaşandı. Elendiği için herkesle vedalaşan Sercan’a, Survivor Barış "Nisa olayında asla seni satmadım' dedi. Sercan Yıldırım'ın Survivor'dan elenmesi sosyal medyada hayranları tarafından tepkiyle karşılandı. Survivor'ın bugünkü bölümünde ise Acun Ilıcalı, en büyük favori Sercan Yıldırım'ın adaya veda etmesi hakkında bir açıklama lüzumu duydu. İşte o açıklama: "Sercan, eğer kendi takımından arkadaşları olsaydı, o zaman 2 kişi, 4 kişiye karşı ya da 5 kişiye karşı mücadele etmek zorunda kalmayacaktı. Takım ortadan kalkınca elbette diğer takımla yarışmak zorunda kaldı. Takımlar yok olmuş olabilir ama Elif halen ünlüler takımından, siz de gönüllüler takımındansınız. Şu anki bireysel yarışmada da bu etkili oluyor. Sercan kazanmadığı zaman, kendisine yakın kazanan biri ona destek olabilirdi. Elif dışında böyle bir şansı yoktu. Elif de kazanamayınca Sercan elenmek zorunda kaldı.

10-07-2020
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar