Acun Ilıcalı Survivor All Star'ın sms Sıralaması Yayınlandı

Acun Ilıcalı Survivor All Star'ın sms Sıralaması Yayınlandı
Survivor 2022 bitti ama tartışmalar bitmedi. Yarışma sonrası bir yarışmacının annesinin sert ifadeleri karşısında Acun Ilıcalı yarışmaya gönderilen SMS’leri paylaştı.

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve fenomen olan yarışma programlarından Survivor All Star 2022 geçtiğimiz gün final yaparak sezonu kapattı. Seyircinin büyük merak ve ilgiyle seyrettiği yarışmanın bu seneki kazananı geçtiğimiz sezonlarda da seyirci tarafından çok sevilen bir isim olan Nisa Bölükbaşı oldu. Ancak yarışma programı yayınlandığı zamanlar hemen her bölüm bir olay olması ve yarışmacıların gündemden hiç düşmemesiyle daha çok haber oldu. Magazin basınında hemen her gün gündem olan yarışma programı final yapmasının ve kazananının belli olmasından sonrada gündem olmaya devam ediyor. Yarışmanın yarı finalinde elenen yarışmacı Batuhan Karacakaya’nın annesinin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, yarışmacılara gönderilen oylarda oynama olduğunu iddia etmesi üzerine konuyla ilgili olarak kanalın sahibi ve yarışmanın sunucusu da olan Acun Ilıcalı tarafından bir açıklama yapıldı.

SMS’leri Açıkladı

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star 2022 yarışmasında Nisa Bölükbaşı 2022 yılının şampiyonu oldu. Ancak yarışmadan elenen Batuhan Karacakaya’nın annesi oylarla oynandığını ve oğlunun haksız yere elendiğini iddia etti. Bunun üzerine Acun Ilıcalı tarafından seyirci tarafından yarışmacılara gönderilen SMS oranları paylaşıldı. Konuyla ilgili açıklama yapan Acun Ilıcalı “emeğimizi töhmet altında bırakmasına izin vermem. Daha önce böyle saçma iddialar eden bir kadını da dava ettim çatır çatır da kazandım. Namusumuza dil uzatanı affetmem. Bu kadar kişinin emeğine dil uzatılmasına izin vermem” ifadelerini kullandı. Daha sonra Acun Ilıcalı tarafından yarışmacılara gönderilen SMS’ler paylaşıldı. Buna göre, finalde Nisa %59, Adem %41, Yarı Finalde, Nisa %51, Adem %26, Batuhan %23, Çeyrek Finalde, Nisa %79, Ayşe %21, Toplu oylamada ise, Nisa %28, Batuhan %22, Adem %18, Ayşe %9, Hikmet %7, Nagihan %6, Berkan %5 ve Ogeday ise %4 oy aldı.

Neler Söylendi?

Yarışmanın en güçlü adaylarından biri olan Batuhan Karacakaya yarışmanın yarı finalinde elenerek yarışmaya veda etmişti. Finalin ardından yarışmacının annesi sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak oy oranlarıyla oynandığını iddia etmişti. Yapılan paylaşımda “oğlumun hakkını yiyenler haklarında boğulsun. On gündür her yere yazdım, çırpındım. Oğlumun yine hakkı yenecek dedim. Karşılık bulamadım. Ben kimim ki, duyduklarım beni kahrediyor. Oğlum sadece hak dediği için iki senedir kaybettik. Hala her yeri ağrıyor. Gitti oğlumun emekleri. Hayatımın sonuna kadar canım çok yanacak” ifadelerini kullanmıştı.

03-07-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar