Ahmet Kural Yeni Sezonda Komedi Dizisinde Rol Alacak

Ahmet Kural Yeni Sezonda Komedi Dizisinde Rol Alacak
Dizilerin ve sinema filmlerinin sevilen ve başarılı oyuncularından Ahmet kural yeni sezonda komedi dizisinde rol alacak.

Son olarak bu yaz çekilmeye başlayan ve çekimleri henüz tamamlanmayan komedi filmi Efsane’de Mümtaz karakteriyle setlerde yer alan komedi türü dizi ve filmlerin başarılı oyuncularından olan Ahmet Kural yeni bir dizi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz sezon dram türündeki Kıbrıs Zafere Doğru adlı dizide oldukça başarılı bir performans ortaya koyan ve komedinin yanı sıra dram türü yapımlarda da ne kadar başarılı olabileceğini sektörün temsilcilerine gösteren oyuncu bu sezon yeniden komedi türü diziyle seyirci karşısına çıkacak. Çekimleri Çorum’da devam eden ve yakında kurgu aşamasına geçecek Efsane adlı filmde başrolde oynayan oyuncu yeni sezon için TMC Film ile anlaşma imzaladı. Daha önce de aynı şirketle Müjdemi İsterim ve Bir Zamanlar Kıbrıs / Kıbrıs Zafere Doğru adlı projelerde çalışan Ahmet Kural bir kez daha TMC ile anlaşarak yeni sezonda komedi dizisi olan Sev Kardeşim ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yeni Sezonda Komedi Dizisi

Sektörün başarılı isimlerinden olan ve bugüne kadar pek çok yapımda yer alan başarılı oyuncu Ahmet Kural yeniden dizi seyircisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Son iki sezondur dram dizilerinde rol alan başarılı oyuncu yeniden komedi dizisiyle seyirci karşısına çıkacak. TMC Film tarafından hazırlıkları süren ve senaryosunu Olcay Onur Kaya’nın kaleme aldığı kod adı Sev Kardeşim olan dizi ile yeniden komedi dizisinde rol alacak olan Ahmet Kural son olarak yaz sezonunda bir komedi filminde başrol oynadı. Efsane adlı yapımda Mümtaz karakteri ile seyirci karşısına çıkan oyuncunun bu filminin 2024 ocak ayında vizyona girmesi bekleniyor. Öbür taraftan TMC tarafından hazırlanacak Sev Kardeşim adlı dizinin yayıncı kanalı ise henüz belli değil. Dizinin şu sıralar cast çalışmaları devam ediyor.

Ahmet Kural Yapımları Neler?

Bugüne kadar pek çok yapımda yer alan başarılı oyuncu Ahmet Kural seyircinin çok sevdiği projelerde ter dönek isimler arasında yer aldı. Ünlü oyuncu bugüne kadar

-          Müjdemi İsterim

-          Bir Zamanlar Kıbrıs

-          Baba Parası

-          Ailecek Şaşkınız

-          Çalgı Çengi İkimiz

-          Hayatımın Aşkı

-          Düğün Dernek 2: Sünnet

-          Oflu Hoca’nın Şifresi

-          Kardeş Payı

-          Düğün Dernek

-          İşler Güçler

-          Behzat Ç.

-          Elde Var Hayat ve

-          Memleket Meselesi yer almaktadır.

17-08-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar