Aile Albümü dizisi ne zaman çalışmalara başlayacak?

Aile Albümü dizisi ne zaman çalışmalara başlayacak?
Akın Akınözü'nün başrolünü paylaşacağı yeni dizi Aile Albümü'nün detayları belli oldu. Serkan Yörük'ün senaristliğini yaptığı dizinin konusu izleyiciler tarafından merak konusu...

Akın Akınöz'ün başrolünü üstlendiği Aile Albümü dizisinde partneri Aslıhan Malbora oldu.

AİLE ALBÜMÜ'NÜN KONUSU

Dizinin yayınlanacağı kanal henüz belli değil. 03 Medya'nın yapımı olan dizide yönetmen koltuğunda Zeynep Günay oturuyor. Serkan Yörük'ün yazdığı dizinin konusuna gelecek olursak; Kılıç, Deniz, Behice'nin üniversite okumak için İstanbul'a geldikten sonra büyük bir şehirde yapamayacaklarını anlayıp köye döndüklerinde doğup büyüdükleri yerde yollarının kesişmesini anlatan, izleyiciyi etkileyecek bir proje ekranlarda yayınlanacak. En son 'Tuzak' dizisinde gördüğümüz Akın Akınöz, dizide 'Kılıç'ı, Aslıhan Malbora ise 'Deniz'i canlandıracak. 

AKIN AKINÖZ KİMDİR?

1990 Ankara doğumlu olan Akın Akınöz, eğitimini Kaliforniya Üniversitesi-Matematik bölümünde tamamladı. Üniversite eğitimi sırasında oyunculuk mesleğine ilgisi oluşmaya başladı. Türkiye'ye döndükten sonra Craft Atölye'de oyunculuk eğitimi aldı. 

Oyunculuk adına ilk çalışması 2015 yılında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem'de 'Acemi Oğlan' karakterini canlandırmasıyla oldu. Akın Akınöz en çok 2019-2021 yılları arasında yayınlanan 'Hercai' dizisinde 'Miran Aslanbey' karakteri ile tanındı. Hercai dizisindek partneri Ebru Şahin ile 'En İyi Çİft Ödülü'ne layık görüldü. Tuzak dizisinde 'Umut Yörükoğlu' ve 'Çınar Yılmaz' karakteri ile Rusya'da ilgi gördü. 2023'te Rusya'da 'IVI’nin reklam filminde rol aldı.  

ASLIHAN MALBORA KİMDİR?

1995 Afyonkarahisar doğumlu olan Aslıhan Malbora, eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi-Gıda Mühendisliği bölümünde tamamladı. Üniversite okurken oyunculuk eğitimi aldı. Akademi 35.5 Sanat Evi'nde oyunculuk üzerine birkaç eğitim gördü. Aslıhan Molbora'nın oyunculuk üzerine ilk çalışması 2017'de yayınlanan 'Seven Ne Yapmaz dizisinde 'Zeynep' rolü ile oldu. Sinema sektöründe de yer alan Molbora, 'Aile Hükûmeti' adlı komedi filminde yer aldı. 

Akın Akınöz ve Aslıhan Molbora'nın başrollerini paylaştığı 'Aile Albümü' dizisi çok yakında ekranlarda!..

29-11-2023
Yazar Hakkında
Tuğba Coşgun

Tuğba Coşgun

Haziran 1996 doğumluyum. Gebze/ Kocaeli'de yaşıyorum. 2017'de Kocaeli Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikerliği bölümünden mezun oldum. 5 y .. devamı.. mail
Yorumlar