‘Ağlayan Gelin’ dizisinin oyuncu kadrosu şekilleniyor

‘Ağlayan Gelin’ dizisinin oyuncu kadrosu şekilleniyor
TRT 1’in yeni sezonda ekranlara süreceği iddialı dizilerinden birisi olan Ağlayan Gelin dizisine genç oyuncu Ali Berk Reşitoğlu dahil oldu.

Ağlayan Gelin dizisine dahil olan Ali Berk Reşitoğlu hangi karakteri canlandıracak? Ali Berk Reşitoğlu daha önce hangi yapımlarda yer aldı? Ağlayan Gelin dizisinin yönetmeni ve senaristi kim? Dizinin yapımını kim üstleniyor? Ağlayan Gelin dizisi hakkında merak ettikleriniz ve daha fazlası yazımzın içeriğinde.İşte detaylar……

‘Ağlayan Gelin’ dizisinin oyuncu kadrosu şekilleniyor

Bozdağ Filmin yapımını üstlendiği TRT 1 in yeni sezon dizisilerinden Ağlayan Gelin’in hazırlıkları son sürat devam ediyor. TRT 1’in iddialı dizilerinden birisi olan Ağlayan Gelin dizisine genç oyuncu Ali Berk Reşitoğlu’da dahil oldu. Ali Berk Reşitoğlu dizide Orhan karakterine can verecek. Reşitoğlu Yasin’in (Feyyaz Şerifoğlu) takım kaptanı olan arkadaşı olarak dizide yer alacak. Futbol sahneleri çekilen Ağlayan Gelin dizisinde Sinan Tuzcu (Ali İhsan), Meral Çetinkaya ( Boncuk Nine), Noyan Uzer Ufuk), Bala Atabek,Doğukan Polat (Ünal) Sidar Tublek Aliço), Sinem Öztürk (Gülender), Ekin Mert Duymaz (Tufan) ve Ali Berk Reşitoğlu gibi çok önemli isimler oyuncu kadrosunda yer alıyor. Dizinin kadın başrol oyuncusunun belirlenmesine kadar çekimlerine kısa bir ara verilen Ağlayan Gelin dizisinde yönetmen koltuğunda Yıldız Aşanboğa oturuyor.Dizide Feyyaz Şerifoğlu’nun canlandıracağı Yasin karakterinin ikiz karakteri için de oyuncu arayışları devam ediyor.

Dizinin kadın başrol oyuncusu bekleniyor

Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz!ın senaryosunu kaleme aldığı Ağlayan Gelin dizisinde başrolde oynayacak ve Yeşil karakterine hayat verecek kadın oyuncunun dört gözle belirlenmesi için uğraş veriliyor. Dizi çekimlerine kısa bir aranın verildiği süre içinde daha önce Gece Sürüsü ve Vatanım Sensin gibi önemli yapımlarda yer alan Ali Berk Reşitoğlu diziye dahil olarak güç kattı. Güçlü senaryosu ve oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Ağlayan Gelin dizisi

Dizi nerede çekiliyor?

Çekimleri Kocaeli’nde devam eden Ağlayan Gelin dizisi futbol terimleri ile örülü çok güçlü bir dramayı ekranlara taşıyacak. Dizi futbolun yanı sıra hapishane temasını da işliyor. Ünlü oyuncu Bala Atabek dizide Yeşil’in hapishanede tanıştığı en yakın arkadaşlarının başında gelen Cemile karakterine hayat veriyor. İlerleyen bölümlerde dizi çekimleri Güneydoğu Bölgemizin büyülü şehri Mardin’e taşınacak. Mardin’in eşsiz atmosferi, tarihi ve doğal güzellikleri dizinin daha gerçekçi, etkileyici ve sürükleyici olmasına büyük katkı sağlayacak. 

29-11-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar
Etiketler