Arıza’nın Güzel Oyuncusu Ayça Ayşin Turan’ın Yeni Dizisi Belli Oldu

Arıza’nın Güzel Oyuncusu Ayça Ayşin Turan’ın Yeni Dizisi Belli Oldu
Son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan Arıza dizisinde başrol oynayan Ayça Ayşin Turan yaz sezonunda Star Tv’de ekrana gelecek Ada Masalı’nda rol alacak.

Yaz sezonu yaklaştıkça televizyonlarda hareketlilik arttı. Yeni projeler masaya kondu hızlı ve dikkatli bir şekilde üzerlerinde çalışılmaya başlandı. Bütün kanallar her şeyi geçmişte bırakarak önlerine bakmaya ve yaz sezonuna hazırlanmaya başladı. Yeni dizler, yeni oyuncular, mekan, sanat derken onlarca farklı kalemde işler çok fazla. Tabi bu işlerin en büyüğünü ve önemlisini cast oluşturuyor. ,iyi bir hikaye vev senaryo iy bir castla bir araya gelirse yapımcılar ve kanallar biliyor ki reyting garanti. Bu sebeple de bunlar için ellerinden geleni yapıyorlar. Yaz sezonuna iddialı hazırlanan kanallardan biri olan Star Tv’de yeni projesi Ada Masalı için çalışmaları hızlandırdı. Ay yapım tarafından hazırlanan ve Star Tv ekranlarında yayınlanacak Ada Masalı’nın castı son günlerin en önemli konularında. Zümrüdüanka’nın başrol oyuncusu Alp Navruz2un erkek başrol oyuncusu olarak yer alacağı diziye yine final yapan bir başka projenin güzel oyuncusu kadın başrol oyuncusu olarak dahil oldu.

Ayça Ayşin Turan Ada Masalı’nda!

Star Tv için Ay Yapım tarafından hazırlanan Ada Masalı adlı dizinin hazırlık çalışmaları hızlandırıldı. Star Tv’nin yaz sezonundaki en iddialı projesi olması beklenen Ada Masalı’na daha önce genç ve başarılı oyuncu Alp Navruz başrol olarak dahil olmuştu. Dizi yapımcısının uzun ve titiz çalışmaları sonrasında dizinin kadın başrol oyuncusu da belli oldu. Geçtiğimiz sezon Show Tv’de yayınlanan Arıza dizisine kadın başrol olarak yer alan genç ve güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan Ada Masalı’nın kadın başrol oyuncu oldu ve Alp Navruz’un partneri oldu. Ali Bilgin tarafından yönetilecek ve senaryosu Yelda Eloğlu’nun kaleme aldığı Ada Masalı’nda şimdilik Ayça Ayşin turan ve Alp Navruz’la anlaşıldı. Dizinin diğer castı için ise hızlı ve titiz bir çalışma devam ediyor.

Ada Masalı

Star Tv ekranlarında yayınlanacak ve bir yaz dizisi olan Ada Masalı adından da anlaşılacağı üzere br sahil kasabasında geçiyor. Aşk üzerine işlenecek dizinin çekimlerinin sahil kasabasında başlayacağı ve eğer reytingler iyi giderse ve yeni sezon onayı alırsa yine sahilde bulunan şehirlerden birinde ya da İstanbul’da devam edeceği öğrenildi. Bir aşk hikayesi ve buna bağlı olarak da yan hikayelerle desteklenecek Ada Masalı yaz sezonunda Star Tv ekranlarında seyirciyle buluşacak.

23-04-2021
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar