Arka Sokaklar'a 3 veda birden!

Arka Sokaklar'a 3 veda birden!
Kanal D ekranların yıllardır devam eden dizisi Arka Sokaklar'dan veda haberi geldi. Diziye 3 isim birden veda ediyor. İşte o isimler..

Arka Sokaklar dizisi hız kesmeden devam ederken, diziden ayrılık haberleri gelmeye başladı. Dizideki bu ayrılıklar izleyiciyi üzeceğe benziyor. Arka Sokaklar Kadir Korkmaz, neden yok? Kadir Korkmaz diziden ayrıldı mı?

Arka Sokaklar'a veda isimler!

Televizyon ekranlarının vazgeçilmez dizisi Arka Sokaklar'daki bu ayrılıklar izleyiciyi nasıl etkileyecek? Başrollerinde Zafer Ergin, Özgür Ozan, Şevket Çoruh, Özlem Çınar, İlker İnanoğlu, Oya Okar ve Ozan Çobanoğlu'nun yer aldığı Arka Sokaklar'a üç birden veda etti. Bu isimler Hasan Denizyaran, Pamir Pekin ve Burcu Kara oldu. Bu önemli karakterlerin vedası, dizinin geleceği hakkında birçok soruyu beraberinde getiriyor. Ancak bu değişiklikler aynı zamanda yeni hikayelerin ve karakterlerin önünü açacak gibi görünüyor. Dizi hayranları yıllardır ekranlara gelen dizinin kadrosundaki bu değişikliğin ardından gelecek yeni isimler belli oldu mu? Yeni bölümlerde nelerin olacağını görmek için cuma günlerini iple çekeceğiz!

Dizi tutkunlarının uzun süredir takip ettiği Arka Sokaklar dizisi, ekranlara gelen son bölümleriyle nefes kesti. Uzun soluklu ve sevilen diziye, başrollerden üç önemli karakter Hasan Denizyaran, Pamir Pekin ve Burcu Kara oldu. Hasan Denizyaran dizide Kadir Korkmaz karakterini, Burcu Kara Seval Aslan'a Pamir Pekin ise Mehmet Bozok karakterini canlandırıyordu. Yapım şirketi bu üç önemli isimin diziden ayrılması haberini sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.  Her bir oyuncu için ayrı paylaşımlarda bulunan yapım ‘Bize katkıları için çok teşekkür ederiz’ ifadelerini kullandı. 

Hasan Denizyaran (Kadir Korkmaz) kimdir?

Model, dizi ve sinema oyuncusu olan Hasan Denizyaran, 26 Mayıs 1993 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Hasan Denizyaran, ilk oyunculuk kariyerine 2014 yılında erkanlara gelen Elif dizisindeki Akın rolüyle başladı. Burdaki başarısından dolayı ekranların aranan yüzü oldu.

Burcu Kara (Seval Aslan) kimdir?

Ekranların tanıdık yüzü olan güzel oyuncu Burcu Kara, 1 Mart 1980 Bursa'da hayata gözlerini açmıştır. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olan Burcu Kara, bir çok yerel kanalda sunuculuk yapmasının ardından oyunculuğa soyundu.

Pamir Pekin (Mehmet Bozok) kimdir?

Pamir Pekin,  31 Mayıs 1979 yılında İstanbul'da doğdu. Marmara Üniversitesi Ekonometri Bölümünden mezun olan oyuncu 2003 yılında ilk kez kamera karşısına geçti. Komiser Nevzat, A Benim Akılsızım, Hayat Şarkısı ve Gülümse Yeter dizilerinde rol aldı.

01-06-2024
Yazar Hakkında
Yorumlar