Aşk Taktikleri Ne Zaman? Fragmanı Yayınlandı mı?

Aşk Taktikleri Ne Zaman? Fragmanı Yayınlandı mı?
Netflix platformunda yayınlanacak olan romantik komedi türündeki Aşk Taktikleri yapımının fragmanı yayınlandı mı? Ne zaman yayınlanacak?

Netflix platformu için hazırlanan Aşk Taktikleri çok kısa bir süre sonra izleyicisi ile buluşacak. Beyaz perde için gün sayan Aşk Taktikleri ne zaman yayınlanacak? Aşk Taktikleri Fragmanı yayınlandı mı?

Aşk Taktikleri Ne Zaman Yayınlanacak?

O3 Medya production eşliğinde Cengiz Çağatay’ın yapımcılığını üstlendiği Aşk Taktikleri vizyona giriş tarihi belli oldu. Yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak’ın yer aldığı, senaryoyu Pelin Karamehmetoğlu’nun kaleme aldığı Aşk Taktikleri güçlü bir oyuncu kadrosu ile seyircisi ile buluşuyor olacak.

Fragman Yayınlandı mı?

Aşk Taktikleri’nin başrol oyuncusu Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız sosyal medya hesaplarından filmin fragmanını yayınlayarak vizyon tarihini hayranlarına duyurdu. Romantik Komedi türündeki Türk Yapımı olan Aşk Taktikleri 11 Şubatta netflix platformunda yayınlanacak.

Oyuncular Hangi Karakterlere Hayat Verecek?

Renkli bir fragman ile heyecanı arttıran filmde çok güçlü isimler yer alıyor. Başrollerini Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız’ın paylaştığı filmde BKM oyuncuları ise dikkat çekti. Genç ve güze oyuncu Demet Özdemir filmde Aslı karakterine hayat verirken, yakışıklı oyuncu Şükrü Özyıldız ise Kerem karakterine hayat verecek. Filmde birçok güçlü isim yer alıyor. Doğukan Polat, Emir karakterine, Özgür Ozan Servet, Yasemin Yazıcı Meltem, Atakan Çelik Tuna, Deniz Baydar Cansu, Hande Yılmaz ise Ezgi karakterine hayat veriyor olacak.

Filmin Konusu Nedir?

Romantik Komedi türünde Emre Kabakuşak yönetmenliğinde çekimi yapılan filmin konusu merak ediliyor. Yayınlanan fragman da karşı cinsi çok iyi anladığını iddia eden çapkın bir reklamcı ile öz güveni yüksek bir blog yazarının akıl almaz taktikleriyle birbirlerini etkilemeye çalışmalarını konu alıyor. Netflix platformunda yayınlanacak olan Aşk Taktikleri yapımının başrolünü çok güçlü iki isim paylaşıyor olacak. Çilek Kokusu, No: 309, Erkenci Kuş, Doğduğun Ev Kaderindir gibi güçlü yapımlara adını yazdırmış olan Demet Özdemir ve Şeref Meselesi, Akıncı, Tatlı Küçük Yalancılar, Çoban Yıldızı, Kış Güneşi gibi yapımlarda rol alan Şükrü Özyıldız yer alıyor olacak.

O3 Medya yapımcılığında ve Emre Kabakuşak’ın yönetmenliğinde romantik komedi tadında Netflix platformunda seyircisine kavuşacak olan Aşk Taktikleri 11 Şubat’ta yayınlanacak. 

 

28-01-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Dinç

Yasemin Dinç

Yasemin Dinç, 1994 'de İstanbul Kadıköy'de doğmuştur. Eğitimini tasarım üzerine tamamlayıp 2015 yılında mezun olarak iş hayatına atı .. devamı.. mail
Yorumlar