Aslıhan Güner Onur Konuğu Oluyor

Aslıhan Güner Onur Konuğu Oluyor
Son olarak Zübeyde Analar ve Oğullar Filminde başrol oynayan Aslıhan Güner Toronto’da düzenlenecek HBO IFFSA film festivalinde onur konuğu oluyor.

Televizyon ve sinema sektörünün önde gelen oyuncularından olan ve yer aldığı projelerdeki başarısı ile hem seyircinin hem de sektörün önde gelen yapımcılarının beğendiği ve sık sık kapısını yeni projelerle çaldığı oyunculardan Aslıhan Güner’e büyük onur. Son olarak bu yılın ilk aylarında çekimleri tamamlanan ve ekim ayında vizyona girecek Zübeyde Analar ve oğullar filminde Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ı canlandıran oyuncu yeni projeler için görüşmelerini sürdürüyor. Yer aldığı Zübeyde Analar ve Oğullar filminde Zübeyde Hanım’ın hayatını canlandıran ve oldukça başarılı bir performans ortaya koyan oyuncuya bu filmde yer aldığı rolden dolayı dünyaca ünlü film festivali BMO IFFSA’dan davet geldi. 12 yıldır düzenlenen ve tüm dünyada film sektörünün en iyi organizasyonlarından olan BMO IFFSA bu sene 12 – 22 Ekim tarihlerinde Toronto’da gerçekleştirilecek ve festivale ünlü oyuncu Aslıhan Güner Zübeyde Analar ve Oğullar filmi ile Onur Konuğu olarak katılacak.

Onur Konuğu Oluyor

Dizilerin ve filmlerin başarılı ve güzel oyuncusu Aslıhan Güner dünyaca ünlü film festivali olan BMO IFFSA’ya son oynadığı Zübeyde Analar ve Oğullar filmindeki rolü nedeniyle onur konuğu olarak davet edildi. 12 – 22 Ekim tarihleri arasında Toronto’da gerçekleştirilecek festival tüm dünyadan sinema severleri bünyesinde topluyor. Dünyaca ünlü festivalin onur konuğu olarak davet edilen Aslıhan Güner’in festivale katılacağı haberleri magazin basınında ve sektörde geniş yer aldı. Canlandırdığı karakterleri adeta yaşayan ve bu yönüyle sektörün en başarılı isimlerinden biri olan Aslıhan Güner bugüne kadar pek çok yapımda yer aldı. Televizyon ekranında son olarak Uzak şehrin Masalı dizisinde rol alan oyuncu ayrıca geçtiğimiz dönemde Prestij Meselesi filmi ile sinemaseverlerin karşısına çıkmıştı.

Aslıhan Güner Kimdir?

Bugüne kadar dizi ve film sektöründe yer alan ve rol aldığı yapımlardaki üstün başarısı ile her dönem kendisine üst düzey yapımlarda yer bulabilen güzel oyuncu Aslıhan Güner 17 Aralık 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından oyunculuk eğitimi alan Aslıhan Güner bugüne kadar, Şefkat Tepe, Zeliha’nın Gözleri, Asi, Her Şey Yolunda Merkez, Kızıl Elma, Diriliş Ertuğrul, Kuzey Yıldızı İlk Aşk, Uzak Şehrin Masalı, The İmam, Sözün Bittiği Yer, Sümela’nın Şifresi: Temel, Selam: Bahara Yolculuk, Komutan, Prestij Meselesi ve Hiç adlı yapımlarda rol almıştır.

10-09-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar