Arak Dizisinin Başrolü Belli Oldu

Arak Dizisinin Başrolü Belli Oldu
Son olarak televizyon ekranında Öğretmen dizisi ile yer alan İlker Kaleli yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Oyuncu Show Tv’de ekrana gelecek.

Yeni yayın döneminde Show Tv için hazırlanacak olan ve şu sıralar cast çalışmaları devam eden Arak Dizisi sonunda aradığı başrol oyuncusunu buldu. Most Yapım tarafından hazırlanan ve Murat can Oğuz’un yapımcılığını Ender Mıhlar’ın ise yönetmenliğini üstlendiği Arak Dizisi sektörde uzun zamandır konuşulan yapımlardan biri olarak biliniyor. Eylül yayın dönemi için hazırlıkları başlayan ancak hazırlıkların uzun sürmesi sebebiyle şu an için en erken ekim ayı sonunda ekrana gelmesi beklenen Arak Dizisinin başrolünde yer alacak isim dizi ve filmlerin ünlü isimlerinden İlker Kaleli oldu. Proje seçiminde oldukça titiz davranan ve kolay kolay proje kabul etmeyen başarılı oyuncunun Arak dizisi senaryosunu okumasının ardından Most Yapım’dan gelen teklife evet dediği öğrenildi. Dizinin hazırlıklarının başrol oyuncusunun bulunmasıyla birlikte hızlanacağı belirtiliyor.

İlker Kaleli Ekranlara Dönüyor.

Bugüne kadar iddialı ve çok seyredilen yapımlarda rol alan başarılı oyuncu İlker Kaleli yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Most Yapım tarafından hazırlıkları süren Arak dizisinin teklifini kabul eden oyuncunun dizinin senaryosunu oldukça beğendiği ve projeye evet dediği öğrenildi. Çekimlerinin İstanbul’da gerçekleştirilmesinin planlandığı ve hazırlıkların buna göre yapıldığı dizinin cast çalışmaları hızla devam ediyor. Yakında diğer karakterler için belirlenen oyuncuların da bir bir belli olacağı dizinin çekimlerinin ekim ayının ilk haftasında başlaması bekleniyor. Ender Mıhlar tarafından yönetilecek dizi Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Dizinin başrol erkek oyuncusu olacak olan İlker Kaleli son olarak BBC – Netflix ortak yapımı olan The Serpent’de rol almıştı. Oyuncunun sevenleri uzun süredir İlker Kaleli’nin televizyon ekranına dönmesini bekliyordu.

İlker Kaleli Yapımları Neler?

Türk Dizi ve Sinema filmi sektörünün başarılı ve yakışıklı oyuncularından olan İlker Kaleli sektörün en çok iş alan oyuncuları arasında yer alıyor. 11 Mayıs 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelen başarılı ve yakışıklı oyuncu ilk olarak Son adlı yapımda yer almıştır. İlker Kaleli daha sonra pek çok başarılı yapımda yer almıştır. Oyuncunun yer aldığı yapımlar arasında,

-          Son

-          Kayıp Şehir

-          Kayıp

-          Poyraz Karayel

-          Öğretmen

-          The Serpent

-          La Pasion Turca

-          Dip ve

-          Silsile yer alıyor.

10-09-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler