Aslıhan Güner Yeni Projesi İle Geri Dönüyor

Aslıhan Güner Yeni Projesi İle Geri Dönüyor
Son projesi Zübeyde filminde Mustafa Kemal Atatürk'ün annesine hayat vererek beyaz perde de yerini alan Aslıhan Güner yeni projesi ile ekranlara geri dönüyor.

Aslıhan Güner yeni projesi ile yeniden ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Ünlü oyuncu Güner’in son projesi ise Cumhuriyetimizin 100. Yılına özel çekilen Zübeyde filminde başrol alarak hayranları karşısına çıkmıştı. Aslıhan Güner hangi proje ile ekranlara geri dönecek?

Aslıhan Güner’in Yeni Projesi Nedir?

Önemli bir çok projeye ismini yazdıran Aslıhan Güner, son olarak Zübeyde filminde Mustafa Kemal Atatürk’ün annesine hayat vermenin gururunu yaşamıştı. Güner daha öne Kuzey Yıldızı dizisinde rol almıştı. Güçlü kadın rollerine imzasını atan Aslıhan yeni projesi ile anlaştı. Kuzey Yıldızı dizisinde birlikte çalışma imkanı olduğu Ali ve İnci Gündoğdu’nun yapım şirketi Süreç Film ile yeniden aynı masaya oturdu. Aslıhan Güner’in yeni projesinin adı ise ‘ Yalan’.  Ünlü oyuncu yeniden hayranları karşısına çıkmak için hazırlanıyor.

Güner Hangi Karaktere Hayat Verecek?

Dizinin çalışmaları devam ederken Süreç Film imzası ile Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlanması planıyor. Senaryosunu Murat Boyacıoğlu ve Cem Akyoldaş kaleme alırken aynı zamanda proje tasarımında da Boyacıoğlu ve Akyoldaş yer alacak. Son olarak Zübeyde karakterine hayat veren Aslıhan Yalan dizisinde ise Melike karakterine hayat verecek. Yine güçlü bir kadın hikayesi ile kamuoyunda ses getirecek gerçek hikayelerden yola çıkarak kaleme alınan Yalan dizisinde Melike başrolde yer alacak.

Dizinin Konusu Nedir?

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlanması beklenen Yalan dizisinde 20 yıl boyunca demir parmaklıklar ardında kızı için ayakta kalmaya çalışan Melike’nin hayatı konu alınacak. Melike’nin tahliye kararının ardından bir yalanın ortasında kendisini bulacak. Kendisine yapılan tüm kötülükler ve haksızlıklar Melike’nin iyiliği ve aydınlığı karşısında çözüme ulaşacak.

Dizi Ne Zaman Başlayacak?

Cumhuriyetimizin 100. Yılına özel hazırlanan Zübeyde filminde Mustafa Kemal Atatük’ün çok değerli annesine hayat vererek hayranları karşısında önemli bir performans sergilemeyi başarmış olan Aslıhan Güner, Yeniden güçlü ve ayakları üzerinde durmayı başaran bir kadının hikayesi ile ekranlarda yerini almaya hazırlanıyor.

Dizini çalışmaları devam ederken, ön görülen yayın kanalı ise şu anlık Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkması bekleniyor. Süreç Film imzası ile ekranlarda yerini alacak olan Yalan dizisi güçlü konusu ile kamuoyunda  büyük ses getirmesi bekleniyor. Yalan dizisi çok yakında ekranlarda yerini alacak..

07-12-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Dinç

Yasemin Dinç

Yasemin Dinç, 1994 'de İstanbul Kadıköy'de doğmuştur. Eğitimini tasarım üzerine tamamlayıp 2015 yılında mezun olarak iş hayatına atı .. devamı.. mail
Yorumlar