Kenan İmirzalıoğlundan İhanet iddiaları ''Hafızaları Kirletmeyelim''

Kenan İmirzalıoğlundan İhanet iddiaları ''Hafızaları Kirletmeyelim''
Ünlü oyuncu ve sunucu Kenan İmirzalıoğlu ihanet iddialarını bir kez daha yanıtladı. Sinem Kobal'ın aşk dolu bakışları dikkatlerden kaçmadı..

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinde yapılan ihanet haberleri ile gündeme gelen Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu medyanın gündeminde yer almaya devam ediyor. Kenan İmirzalıoğlu ihanet iddialarını yeniden yanıtladı. İmirzalıoğlu ihanet iddialarına yeni açıklaması ne oldu?

Sinem Kobal Aşk Dolu Gözlerle Bakıyor

Sinem ve Kenan çiftinin yakın arkadaşları Sarp Apak ve eşi Bengi Apak’ın gösterisine katıldılar. Sarp Apak ve Bengi Apak’ın gösterisini izleyen Kenan ve Sinem çifti gösteri sonunda yine her zaman ki gibi keyifliydiler. Sinem Kobal’ın yine aşk dolu gözler ile Kenan İmirzalıoğlu’na bakması magazin muhabirlerinin dikkatinden kaçmadı.

İhanet İddialarına İkinci Yanıt Geldi

Sosyal medyanın gündeminde trend olan ihanet haberinin ardından ünlü oyuncu ve sunucu Kenan İmirzalıoğlu ikinci kez haklarında çıkan çarpıcı iddialara yanıt verdi.

Kenan İmirzalıoğlu İddalara Ne Yanıt Verdi?

2016 yılında Sinem Kobal ile dünya evine giren Kenan İmirzalıoğlu’nun bu evlilikten Lalin ve Leyla adında iki kız çocukları dünyaya geldi. Yakın geçmişe kadar aralarında ki güçlü aşk ile dikkatleri üzerinden hiç düşürmeyen çift şimdiler de ise ihanet iddialarının merkezinde yer alıyor. Kenan İmirzalıoğlu ihanet iddialarına ne yanıt verdi ?

Sarp ve Bengi Apak’ın gösterisinin ardından çıkışta muhabirlere yakalanan çiftin keyfinin yerinde olması dikkat çekerken Kenan İmirzalıoğlu yöneltilen soruları şöyle cevapladı.

Hafızaları Kirletmeyelim

Muhabirlerin Can Sıkıcı olaylar var, Sinem hanımı aldattığınıza dair, yorumunuz ne olacak sorusuna ünlü oyuncu ve sunucu İmirzalıoğlu ‘’Arkadaşlar hafızaları kirletmeyelim, böyle çirkin lafları kullanmayalım arkadaşlar. Yorum yaptım biliyorsunuz. Ben şunu soruyorum; kim sizin arkadaşınız mı, birisi mi görmüş? Dediğim gibi bir delinin teki bir taş atıyor, bize de çıkartmak düşüyor… Aldın mı cevabını…” ifadelerini kullanarak aracına binerek mekan çıkışından ayrıldı.

Atv ekranlarında 3 sezondur devam eden Kim Milyoner Olmak İster? Yarışmasının sunucu koltuğunda yer alan Kenan İmirzalıoğlu, son haberlere kadar, mesleğindeki özeni, aşk hayatı ve karizması üzerine konuşulurken son günlerde ihanet iddialarının odağı oldu. Kenan ve Sinem çifti haklarında çıkan ihanet iddialarını 2. Kez yanıtlayarak mekandan ayrıldılar.

 

07-12-2023
Yazar Hakkında
Yasemin Dinç

Yasemin Dinç

Yasemin Dinç, 1994 'de İstanbul Kadıköy'de doğmuştur. Eğitimini tasarım üzerine tamamlayıp 2015 yılında mezun olarak iş hayatına atı .. devamı.. mail
Yorumlar