Atv’nin Yeni Dizisi Okul Yolunda Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Atv’nin Yeni Dizisi Okul Yolunda Konusu ve Oyuncu Kadrosu
Koliba Film tarafından hazırlıkları sürdürülen ve Atv’de ekrana gelecek olan Okul Yolunda dizisinde hangi oyuncular yer alıyor ve dizinin konusu ne? İşte cevabı!

Televizyon kanalları pek çok yeni yapımı seyirciyle buluşturmak için yoğun bir çalışma içindeler. Özellikle Show Tv ve Atv ocak ayı sonu, şubat ayı başı gibi ekrana gelecek yeni dizilerinin hazırlıklarını sürdürüyorlar. Show Tv için Ay yapım iki proje üzerinde çalışırken Koliba Film’de Atv için yeni ve iddialı bir projenin üzerinde çalışıyor. Okul Yolunda adını taşıyan yeni projenin çekimlerinin ay sonuna doğru başlaması bekleniyor. Şu sıralar cast çalışmalarına yoğunlaşılan proje dram türünde ele alınırken kadrosunda da pek çok ünlü ismi barındırıyor. Sadullah Celen’in yönetmen koltuğunda oturacağı Okul Yolunda Dizisini Filiz Alpgezmen kaleme alacak. Farklı hikayesi ile seyirciyi etkisi altına alacak proje kanal içinde yeni bir heyecan anlamına geliyor.

Okul Yolunda Dizisi Konusu

Atv ekranlarında şubat ayı sonunda ekrana gelmesi beklenen ve Koliba Film tarafından hazırlanan yeni dizi şu sıralar sektörün gündemindeki yapımlardan biri. Özellikle konusuyla dikkatleri çeken Okul Yolunda’nın seyirci tarafından beğenilmesi bekleniyor. Dram türünde ele alınacak diziyi Filiz Alpgezmen kaleme alıyor. Dizide ülkemizin özellikle son yıllarda gündemden düşmeyen kadına şiddet ve çocuk gelin konusunun ele alınacağı öğrenildi. Dizide kadına yönelik şiddet ve cinayetlerin ele alınacağı bir hikaye işlenirken aynı zamanda zaman zaman dizilere konu olan çocuk gelin konusu da dizinin hikayeleri arasında yer alacak. Şimdiden merak edilmeye başlanan proje aynı zamanda atv içinde büyük önem taşıyor.

Okul Yolunda Oyuncu Kadrosu

Koliba Film tarafından hazırlıkları sürdürülen ve Atv’de ekrana gelecek Okul Yolunda adlı dizinin cast çalışmalarında sona yaklaşıldı. Şu ana kadar birbirinden ünlü pek çok ismi kadrosuna katan projede özellikle Fatih Al ve Nihan Büyükağaç dikkatleri çekiyor. Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı projede Fatih Al, Nihan Büyükağaç, Yunus Emre Yıldırımer, Hande Kaptan ve son alarak anlaşılan Asena Keskinci rol alacak. Genç oyuncu Asena Keskin son olarak geçen sezon Fox Tv’de ekrana gelen Masumiyet dizisinde rol almıştı. Cast çalışmaları devam eden dizinin çekimleri İstanbul’un çeşitli semt ve ilçelerinde yapılırken, çekimlerin ay sonunda başlaması bekleniyor.

14-01-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar