Ünlü Oyuncu Kırmızı Oda’da 39 Bölüm Yer Alacak

Ünlü Oyuncu Kırmızı Oda’da 39 Bölüm Yer Alacak
Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve seyircinin çok sevdiği Kırmızı Oda’da yayınlanan Keklik’in hikayesi 39 bölüme uzatıldı. Hikayede Ayta Sözeri rol alıyor.

Tv 8 ekranlarında iki sezondur ekrana gelen ve Cuma akşamları yayınlanan Kırmızı Oda son iki sezondur seyirciyi ekrana bağlayan yapımlardan biri. Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı ve ancak ana kadrosunda değişmeyen olarak Binnur Kaya ve Gülçin Kültür Şahin’in yer aldığı dizide hikayelere göre oyuncular yer aldı. Birbirinden ilginç hikayelerin yayınlandığı dizide bu sezon özellikle Keklik’in hikayesi seyirciyi çok fazla etkiledi. Usta oyuncu ve şarkıcı Ayta Sözeri tarafından canlandırılan Keklik’in hikayesi bu sezon en çok izlenen hikaye olarak ön plana çıktı. Oldukça dramatik bir hikaye olan Keklik’in hikayesinde bir kadının çocukluktan anneliğe kadar süren etkileyici ve üzücü hikayesi yer aldı. Zaman zaman gözyaşlarının tutulamadığı hikayede usta oyuncu Ayta Sözeri Keklik karakterini canlandırmadı adeta yaşadı. Bütün bunların sonunda Tv 8 yönetimi de Keklik’in hikayesinin 39 bölüm olarak yapılmasına karar verdi.

Keklik 39 Bölüm Yayınlanacak

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda’da yayınlanan Keklik hikayesi başlarda 13 bölüm olarak planlandı. Ancak hikayesinin etkileyiciliği ve Ayta Sözeri’nin başarılı oyunculuğu hikayenin devam etmesi için güçlü sebepler sundu. Kanal yönetimi de seyirci tarafından da oldukça sevilen hikayenin 13 bölüm sonunda bitmemesi için yeni bir plan yaptı ve hikayenin 39 bölüm sürmesine karar verdi. Böylece şu ana kadar en uzun süre yayınlanan Delikanlı Sadi hikayesinin de rekoru kırılmış oldu. Ünlü oyuncu ve şarkıcı Ayta Sözeri de böylece en uzun süre Kırmızı Oda’da rol alan oyuncu oldu.

Burada Eğitim Alıyormuşum Gibi

Kırmızı Oda’da yayınlanan Keklik karakterini canlandıran usta isim Ayta Sözeri bir açıklamasında dizi karakterle ilgili olarak “sanki konservatuardayım ve eğitim alıyormuşum gibi” ifadelerini kullanan Ayta Sözeri “çok mutluyum. Keklik’te kendime ait bir şeyler buldum. Birçok insan profesyonel destek almayı inkar eder ama biz çok fazla aldık çünkü kendimizin barışması gereken şeyler var. Biz kendimizle barışmazsak hayat devam etmiyor. Keklik’te bütün kederini neşesinin altına saklayabilen bir kadın, o yüzden hoşuma gitti. Daha ilk bölümler hikayesi girmediği için bana ya ben bütün herkesin derdi var, ben kakara kikiri gülüp eğleniyorum gibi geliyordu ama muhakkak bir şey çıkacaktır altından diyordum. Şimdi ise senaryo geliyor ve çalışırken ağlıyorum çünkü bunları, daha beterini yaşayan kadınlar var” ifadelerini kullandı.

14-01-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar