Baba Dizisinde Şok Ayrılık! Dilara Aksüyek Diziden Ayrıldı!

Baba Dizisinde Şok Ayrılık! Dilara Aksüyek Diziden Ayrıldı!
Show TV ekranlarının başrollerinde Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı ‘Baba’ dizisinde Elif karakterine hayat veren Dilara Aksüyek diziden ayrıldı mı?

Ay yapım imzalı Show TV’nin sevilen dizisi Baba, 15 Şubat 2022 tarihi itibari ile her hafta Salı günü ekranlara geldi. Başrollerini Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’ın paylaştığı dizi 31 Mayıs’ta 15. Bölümü ile sezon finali yaptı. Yaz arası veren dizi önümüzdeki dizi sezonunda Eylül ayı gibi 2. Sezonu ile ekranlarda olmaya devam edecek. Konusuyla, güçlü oyuncu kadrosu ile ve dizideki karakterileri ile çok beğenilen dizinin yapımcısı Kerem Çatay olurken, yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak oturuyor. Senaryosunu iki önemli isim paylaşıyor. Gökhan Horzum ve Ekin Atalar kaleme aldığı dizinin hikaye anlatıcısı ise, Serkan Keskin. Saruhanlı Ailesinin Ödemiş’ten İstanbul’a gelişiyle başlayan aile bireylerinin başından geçenleri anlatıyor. Uçak kazasında vefat eden amcalarının mirası olan mal varlıklarına sahip olmaları başta oturdukları yalıya yerleşmeleri ile ailenin bu varlık içerisinde nasıl dağıldığını konu ediniyor. Dizinin yaz arası verdiği bu dönemde diziden flaş bir ayrılık haberi geldi. Baba dizisinden Dilara Aksüyek ayrıldı mı? neden ayrıldı? İşte merak edilenler…

Baba Dizisinin Elif Aktaş’ı Dilara Aksüyek Diziden Ayrıldı Mı?

Baba dizisinde Elif Aktaş karakterine hayat veren Dilara Aksüyek’ten üzücü bir haber geldi. Dilara Aksüyek diziden ayrıldı mı? Neden ayrıldı? Merak edilirken, dizide ki bu şok etkisi yaratan haberi Gazeteci Birsen Altuntaş duyurdu.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Kerem Çatay’ın patronu olduğu Ay Yapım’ın Show TV için çektiği Haluk Bilginer’li ‘Baba’ dizisi yeni sezonda da sürecek. Sezon finalinde dizinin kadrosunda vedalar yaşandı. Projeye sonradan dahil olan Dilara Aksüyek’in durumu da merak konusu olmuştu. Dizide Elif karakterine hayat veren Dilara Aksüyek de ekipten ayrıldı. Şu günlerde güzel oyuncunun kendisine gelen yeni dizi teklifleriyle ilgili görüştüğü öğrenildi. Bu projeler arasında Aksüyek’in seçim yapacağını duyurdu.

 
Dilara Aksüyek Baba Dizisinden Neden Ayrıldı?

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre diziden ayrılan Dilara Aksüyek’le ilgili neden ayrıldığı bilgisi verilmedi. Neden ayrıldığı bilinmeyen bu ani gelişim izleyicileri şaşırttı. Senaryoya geç dahil olan ismin sözleşmesi yada rolü son bulmuş olamaz. Bu kadar kısa sürede yaşanan ayrılık izleyici tarafından da garip karşılandı. Neredeyse dizide başrol denecek rolü ile yer alan Dilara Aksüyek’in senaryodaki görevi bitecek olsa sezon finalinde bir ayrılık yaşanırdı. Ancak yaz döneminde ayrılması, yapımcıyla ya da oyuncuyla ilgili bir sorun yaşandığını gösteriyor.


Beril Pozam’dan Sonra Dilara Aksüyek’te Baba Dizisinden Ayrıldı!

Dizinin başladığı ilk bölümlerde Beril Pozam, Baba dizisinin başrolü olan Tolga Sarıtaş’ın dizideki karateri Kadir Saruhanlı’nın yıllar önce evleneceği kız olarak yer alıyordu. Beril Pozam dizide Sevil karakterine hayat veriyordu. İlk sezonu ile 15 bölüm süren Baba dizisinden bir anda 13. Bölümde ayrılan oyuncu herkesi şok etmişti. Neden ayrıldığına dair açıklama getirilmeyen oyuncu bir anda diziye veda etmişti.

Aynı durumun 7. Bölümde diziye giren Elif Aktaş karakterine hayat veren Dilara Aksüyek’in de başına geldiği gözüküyor. Dizide Tolga Sarıtaş’a aşık olan iş ortağı danışmanı bir kızı canlandırıyordu. Beril Pozam’ın yerine getirilen Dilara Aksüyek’te sezon arası veren diziden bir anda ayrıldığı duyuruldu. Dilara Aksüyek’in neden ayrıldığı bilinmiyor. İki oyuncunun da Tolga Sarıtaş’ın partneri olarak dizide rol alması ve ayrılmaları kafalarda soru işareti oluşturdu.

Ayrıca dizinin 2. Sezonunda yer almayacak isimler ise şöyle, Beril Pozam, Dilara Aksüyek, Oktay Çubuk, Sedef Akalın, Damlasu İkizoğlu, Alper Çankaya, Osman Akça, Zeynep Diker, Tolga Sala, Nihan Okutucu, Yağız Saylağ, Kayra Sır ve Umay Anadolu Kaboğlu.

27-06-2022
Yazar Hakkında
Belma Arslan

Belma Arslan

1985 yılında Adapazarı'nda doğdu. 2008 Yılında Sakarya Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliğinden, 2011 yılında da Anadolu Üniversi .. devamı.. mail
Yorumlar