Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisinden İlk Kareler Geldi

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisinden İlk Kareler Geldi
Oktay Kaynarca’nın başrolünde yer aldığı ve eylül yayın döneminde Atv ekranlarında yayınlanacak olan Ben Bu Cihana Sığmazam’dan ilk kareler gelmeye başladı.

Eşkıya dünyaya Hükümdar Olmaz ile Atv ekranlarında tam beş sezon boyunca fırtınalar estiren başarılı oyuncu Oktay Kaynarca’nın hazırladığı yeni proje Ben Bu Cihana Sığmazam çekimlere başladı ve ilk kareler gelmeye başladı. Seyircinin merakla beklediği ve Atv ekranlarında Eylül yayın döneminde seyirciyle buluşacak olan dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Oktay Kaynarca ve Onur Tan’ın proje tasarımına ve hikayesine imza attığı ve yine Oktay Kaynarca’nın başrolünde yer aldığı dizinin çekimleri geçtiğimiz haftalarda başlamıştı. Uzun bir hazırlık sürecinin ardından sete çıkarak çekimlere başlayan ekibin İstanbul çekimlerinin ardından Özbekistan çekimleri için ekip ve oyuncular bu ülkeye gitti. Özbekistan’da oldukça büyük bir heyecanla karşılanan oyuncuların bu ülkedeki çekimlerinin de başladığı öğrenildi.

Ben Bu Cihana Sığmazam

Güzel Adamlar Medya tarafından hazırlanan ve proje tasarımını usta oyuncu Oktay Kaynarca’nın yaptığı Ben Bu Cihana Sığmazam Yusuf Reha Alp, Mahinur Ergun ve Ali Can Yaraş tarafından kaleme alınıyor. Uzun ve titiz bir hazırlık sürecinin ardından çekimlere geçtiğimiz hafta başlayan Ben Bu Cihana Sığmazam İstanbul çekimlerinin ardından Özbekistan’a gitti. Dizinin yurt dışı çekimleri için seçilen İpek Yolu üzerinde bulunan ve dünya tarihine yön vermiş 16 büyük devlete başkentlik yapan Semerkand ve Buhara’ya giden ekip ve oyuncular burada heyecanla ve ilgiyle karşılandı. Özbekistan’da yapılacak çekimlerin ardından yeniden İstanbul’a dönecek olan Ben Bu Cihana Sığmazam ekibi ve oyuncularının ne kadar süre Özbekistan’da kalacağı ise bilinmiyor. Özbekistan çekimlerine başlayan ekip zaman zaman halkın yoğun ilgisi sebebiyle çekimlere ara vermek zorunda kaldı.

Eylül’de Yayında

Oktay Kaynarca’nın başrolünde yer aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam seyirci tarafından heyecanla bekleniyor. İddialı bir kadrosu ve hikayesi olan dizide Oktay Kaynarca’ya ek olarak

-          Ebru Özkan

-          Pelin Akil

-          Ali Seçkiner

-          Hakan Karahan

-          Erkan Sever

-          Ragıp Savaş

-          Eren Vurdem

-          Kerem Kupacı

-          Ziya Kürküt

-          Batuhan Sezer

-          Başak Kıvılcım

-          Burcu Binici

-          Ömer Kurt

-          Osman Albayrak

-          Melisa duru Ünal

-          Işıl Yücesoy ve

-          Hanbey Oğuzhan Çoban yer alıyor.

20-07-2022
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar