Ozan Akbaba’nın partneri belli oldu

Ozan Akbaba’nın partneri belli oldu
Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncu kadrosu genişliyor. Diziye son olarak katılan Ozan Akbaba'nın partneri Serenay Aktaş oldu.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine dünyanın en zengin insanlarından Azeri İş İnsanı Emir Gardaşov karakterine hayat veren Ozan Akbaba’nın partneri belli oldu.İzleyicilerin Survivor’dan tanıdığı Serenay Aktaş diziye Gülcan Barka karakteri ile dahil oldu.

Ozan Akbaba’nın partneri belli oldu

Güçlü Azeri is insanı Emir Gardaşov karakteri ile ATV’nin Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine dahil olan Ozan Akbaba diziye bir geldi pir geldi. Şu an Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde tam bir Emir Gardaşov fırtınası esiyor desek yalan olmaz. Emir Gardaşov’un gelmesi Cezayir’in elini oldukça rahatlatmıştır. Diziyi olduğunca hareketlendiren, renk katan Emir Gardaşov karakterine partner geliyor. Yönetmen koltuğunda Tuğçe Küçükkalıpçı’nın oturduğu diziye Savaşçı, Meryem, İlişki Durumu Karışık, Kaçak Gelinler, Muhteşem Yüzyıl, Arka Sıradakiler gibi dizilerden ve özellikle 2014 yılında Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor Ünlüler-Gönüllüler’den tanıdığımız Serenay Akktaş dahil oluyor.

Emir Gardaşov uyarılara kulak asmıyor

Senaryosunu Zülküf Yücel ve Zehra Yücel’in kaleme aldığı Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Emir Gardaşov’un partneri Gülcan Barka rolü ile diziye dahil olan Serenay Aktaş kadın futbolcu kimliği ile de tanınıyor. Cezayir, Emir Gardaşov’un yardım etmesi ile Amerikan ambargosunu delmeyi planlamaktadır. Fakat Atakan ve Müfit, Gardaşov’u evinden alıp ona gözdağı verirler. Kardeşi de vakti zamanında petrol ambargosunu dediği için Gardaşov’u sakıncalı olarak tanımlamakta ve hiçbir şekilde Cezayir ile ortak iş yapmasını istememektedir. Cezayir bir şekilde kardeşini Amerika’ya teslim eden kişnn Erman olduğunu öğrenir. Yani Gardaşov’un gayesi sadece Cezayir’e yardım etme değil Erman ile de yüzleşmektir. Cezayir hazırlıksız bir şekilde Erman ile karşı karşıya gelmemesi için Emir Gardaşov’u ikaz eder. Ama Gardaşov bu uyarılara kulak asmayacak ve ortalığı birbirine katacaktır. 

Bazı bölümler Semerkant’ta çekildi

Bazı bölümleri Özbekistan’ın tarihi Semerkant şehrinde çekilen dizinin çekimleri İstanbul’da devam etmektedir. Aksiyon Dram tarzındaki Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin oyuncu kadrosunda Oktay Kaynarca (Cezayir Türk), Ebru Özlan (Leyla Türk), Ozan Akbaba (Emir Gardaşov), İsmail Demirci (Cengiz Onbeşli), Burak Çelik (Ateş Türk) ve Serenay Aktaş (Gülcan Barka) gibi önemli isimler yer alıyor.

14-12-2023
Yazar Hakkında
Yorumlar