Ben de Seni Görüyorum Baba Filminin Kadrosunda Kimler Var?

Ben de Seni Görüyorum Baba Filminin Kadrosunda Kimler Var?
Mahkum dizisinin ünlü ve sevilen oyuncusu Hakan Karsak tarafından senaryosu yazılan Ben de Seni Görüyorum Baba filminin oyuncu kadrosu tamamlandı.

Bu sezon sinema filmleri için tam anlamıyla yeniden şahlanış sezonu oldu. Yaz ayları başından beri pek çok sinema filmi sete çıkarken bu süreç halen de devam ediyor. Birbirinden iddialı ve kadrosunda birbirinden ünlü oyuncuların yer aldığı filmler sete çıkmaya hazırlanırken bazıları da çekimlerini tamamlayarak kurgu aşamasına geçti. Bu sene sinemaseverler yerli filmlere adeta doymaya hazırlanırken yeni filmlerin çalışmaları da devam ediyor. Halen Mahkum dizisinde rol alan başarılı oyuncu Hakan Karsak tarafından senaryosu kaleme alınan ve iddialı bir kadro kuran Ben de Seni Görüyorum Baba filminin cast çalışması tamamlandı. Okuma provaları da yapılan ve yakında sete çıkacak Ben de Seni Görüyorum Baba filmi 2023’ün ilk aylarında vizyona girecek.

Birbirinden Ünlü İsimler Yer Alıyor

Mahkum Dizisinde rol alan ve iki sezondur başarılı bir sezon geçiren ünlü oyuncu hakan Karsak tarafından senaryosu kaleme alınan ve yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar’ın yer aldığı Ben de Seni Görüyorum Baba filminin kadrosu açıklandı. Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı filmin kadrosunda, Feyyaz Duman, Melis Birkan, İlker Kızmaz, Murat Eken, Haki Biçici, Hakan Karsak, Beste Bereket, Hakan Salınmış, Birsen Dürülü ve filmin senaryosunu kaleme alan ve filmin castında da yer alan Hakan Karsak’ın kızı Jinda Deniz Karsak yer alıyor. Okuma provaları tamamlanan film için sete çıkma zamanı beklenmeye başlanırken filmin konusu da belli oldu.

Ben de Sende Görüyorum Baba Filminin Konusu Ne?

Kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı ve yakında sete çıkacak Ben de Seni Görüyorum Baba filmi şu sıralar sektörde konuşulan yapımların başında geliyor. Film, evlerinden ayrılıp İstanbul’a gelen üç kardeşin hikayesini anlatıyor. Kaan, İbrahim ve Tankut adlı üç kardeşin hikayesini anlatan filmde, İstanbul’da zorlu yıllar geçirseler de en sonunda İbrahim bir doktor, Kaan ünlü bir oyuncu ve Tankut ise Kaan’ın menajeri olmuştur. Kaan evlenmiş ancak boşanmıştır ve Deniz adlı bir kızı vardır. Ancak Kaan’ın bu süreçte bir hastalığı ortaya çıkmıştır ve az bir zamanı kalmıştır. Kaan’ın tek amacı ölmeden önce kızı kendisini hep hatırlasın ve yıllar sonra izlediğinde bile bir aile olduklarını hatırlatacak bir film çekmektir.

04-10-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar