Benim Adım Melek Dizisi Nerede Çekiliyor?

Benim Adım Melek Dizisi Nerede Çekiliyor?
TRT 1'in yeni yayın döneminde ekranlara gelecek iddialı yapımlarından Benim Adım Melek dizisi nerede çekiliyor? Dizi ne zaman yayına giriyor, oyuncuları kim? Detaylar haberimizde!

Televizyonlar için yeni yayın sezonunun başlamasına kısa bir süre kala tüm televizyonları büyük bir telaş ve heyecan sarmış durumda. Kanallar birbiri ardına yeni yapımlarının tanıtımlarını yayınlamaya başladılar. Hemen bütün kanalların yeni yapımları ilk bölümlerinin çekimleri için sete indi ve motor dedi. Büyük bir heyecan ve koşuşturma şu günlerde bütün setlerde yaşanıyor. Galiba bu dönemlerde en rahat olan kesim seyirci kesimi. Çünkü ellerinde kumanda koltuklarına kurulmuş yeni yayın döneminde hangi kanalda hangi yapımın yer alacağını ve hangisine karar vereceklerini bekliyorlar. TRT ise bu sezon daha bir heyecanlı ve telaşlı görünüyor. Geçtiğimiz sezon bazı dizileriyle özel kanallara kafa tutmaya ve onların tahtını ciddi manada sarsmaya başlayan kanal bu çıkışını bu sezonda göstererek ve devam ettirerek bu çıkışının bir tesadüf olmadığını ispatlama peşinde. Bunun içinde yeni yapım olan bütün dizileri için TRT büyük beklenti içinde. Bu dizilerden biri olan ve üst düzey oyuncu kadrosuyla şimdiden merak uyandıran Benim Adım Melek’in nerede çekildiğini ve oyuncu kadrosunu sizler için inceledik.

Benim Adım Melek Nerede Çekiliyor?

Üs Yapım tarafından TRT 1 için hazırlanan ve çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlanan Benim Adım Melek dizisi TRT 1’in büyük umutlarla beklediği dizilerden biri. Daha önce Üs Yapım tarafından yine TRT’ye hazırlanan Elimi Bırakma’dan tanıdığımız Üs Yapım bu projede de başarılı olursa kendini ispatlamış olacak. Bunun için büyük özverilerle hazırlanmaya başlanan Benim Adım Melek için hiçbir masraftan kaçınılmıyor. Dram türündeki dizi Antep’te yaşayan Halil ve Melek ailesinin acılarla dolu hayatını ve yaşama mücadelelerini ekrana taşıyacak. Dizinin çekimlerine Gaziantep’te motor denirken seyircinin en çok merak ettiği Benim Adım Melek’in çekim mekanlarının neresi olacağı… Canlıtv olarak aldığımız bilgilere göre dizinin çekimleri yine Gaziantep ve çevresi başta olmak üzere Gaziantep ve henüz tam kesinleşmemesine karşın Mardin’de gerçekleştirilecek.

Benim Adım Melek Oyuncu Castı

Yönetmenliğini başarılı yönetmenlerden cem Akyoldaş’ın yapacağı Benim Adım Melek dizisinin iddialı bir oyuncu kadrosu var. Dizi Antep’te yaşayan bir ailenin acılarla ve mücadelelerle dolu hayatını anlatırken hikayedeki karakterlere, Nehir Erdoğan, Kutsi, Uğur Yücel, Kaan Çakır, Rabia Soytürk, Mustafa Mert Koç, Ece Özdikici, Hande Kaptan ve Şerif Sezer can verecek. Önümüzdeki günlerde Benim Annem Melek’le ilgili gelişmeleri canlıtv adresinden bulabilirsiniz.

07-08-2019
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar