Benim Adım Melek dizisi nerede çekiliyor?

Benim Adım Melek dizisi nerede çekiliyor?
Benim Adım Melek dizisi yeni sezona merhaba dedi. Görselliğin ağır bastığı mekanlar göze çarptı. Hal böyle olunca seyirci Benim Adım Melek dizisi nerede çekiliyor,diye sordu.

TRT1 ekranlarının sevilen dizilerinden Benim Adım Melek dizisi yeni sezona merhaba dedi. Haliyle görselliğin ağır bastığı mekanlar göze çarptı. Hal böyle olunca seyirci Benim Adım Melek dizisi nerede çekiliyor, sorusunu sormaya ve cevap aramaya başladı. Dizi severler için detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Benim Adım Melek dizisi nerede çekiliyor?

25 Eylül Çarşamba günü TRT 1 ekranlarında yeni bölümüyle ekrana gelen dizi izleyiciler tarafından beğenildi. Başrollerinde Nehir Erdoğan ve şarkıcı Kutsi’nin yer aldığı Benim Adım Melek dizisi her Çarşamba akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanacak. Kutsi ve Nehir Erdoğan'nın rol aldığı dizi, iki farklı mekanda çekilmeye devam ediyor. 25 REylül Çarşamba günü yayınlanan dizinin ilk bölümü için Sırbistan'ın başkenti olan Belgrad'da çekimler yapıldı. Dizinin bundan sonraki bölümleri Gaziantep’te çekilecek. Benim Adım Melek dizisinin çekimi tamamlanmış olan ilk bölümü için Sırbistan'ın başkenti Belgrad'da büyük çaplı bir set kurulmuş ve çekimler 10 gün sürmüştü.

Benim Adım Melek Nerede Çekilecek?

Son olarak Gülperi ve Nefes Nefese dizisinin çekildiği Gaziantep şehrimiz, tarihi dokusu ve farklı kültürü ile Benim Adım Melek izleyicileri için özel bir şölen sunacak. Önce İstanbul Belgrad’da çekilecek dizi için İstanbul’da set kuruldu. İstanbul çekimleri tamamlandığında ise çekimler kalıcı olarak Gaziantep’e alınacak. Gaziantep gidecek dizi ekibi şimdiden tarihi mekanlarda çekime uygun yer bakıyor. Gelişmeleri canlitv platformunda sıcağı sıcağına duyuracağız. Keyifli seyirler.

Nehir Erdoğan’ı Tanıyalım

1980 İzmir doğumlu oyuncu aslen Malatya'lıdır. 2002 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari İlimler Fakültesi İşletme Bölümü’nü bitirir bitirmez aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü Radyo Televizyon ve Sinema bölümüne başladı. Mezun olunca TRT 1’e sunuculuk için müracaat etti. Ve 2001-2003 yılları arasında canlı yayınlanan Telepazar isimli programda sanat, müzik ve kültür haberlerini sunmaya başladı. 2002-2004 yılları arasında yayınlanan Koçum Benim adlı dizide Pelin karakterini canlandırarak dizi sektörüne adım attı. Sırasıyla Estağfurullah Yokuşu, Yabancı Damat, Tatlı Bela Fadime, Ay Işığı, Avukatlar, Aşk Bir Hayat, Son ve Reaksiyon gibi projelerde rol alan Nehir Erdoğan, 2014 yılında yönetmen Ahmet Sesigürgil ile evlendi.

Nehir Erdoğan'ın rol aldığı diziler ve filmler

2002 – 2004 – Koçum Benim (Pelin) (TV Dizisi)

2003 – Hababam Sınıfı Merhaba (Kız İsmail) (Sinema Filmi)

2003 – Estağfurullah Yokuşu (Gümüş) (TV Dizisi)

2004 – 2007 – Yabancı Damat (Nazlı) (TV Dizisi)

2004 – Okul (Güldem) (Sinema Filmi)

2007 – 2008 – Tatlı Bela Fadime (Fadime) (TV Dizisi)

2007 – Taammüden Cinayet (Kısa Film)

2008 – Ay Işığı (Başak) (TV Dizisi)

2008 – Meleğin Sırları (Ebru) (Sinema Filmi)

2009 – 2010 – Aşk Bir Hayal (Asmin) (TV Dizisi)

2012 – Son (Aylin) (TV Dizisi)

2013 – Silsile (Ece) (Sinema Filmi)

2014 – Kod Adı Reaksiyon (Duygu) (TV Dizisi)

2017 – Çi (Nilay) (İnternet Dizisi)

2018 – İkizler Memo Can (Melek) (TV Dizisi)

2019 – Benim Adım Melek (Melek) (TV Dizisi)

26-09-2019
Yazar Hakkında
Yorumlar