Bergüzar Korel Hepsi Burada’nın Reklam Yüzü Oldu

Bergüzar Korel Hepsi Burada’nın Reklam Yüzü Oldu
Ünlü ve güzel oyuncu Bergüzar Korel internet alışveriş sitesi Hepsi Burada ile reklam anlaşması imzaladı ve bu markanın reklam yüzü oldu.

Türk Televizyonlarında yayınlanan diziler ve sinemalarda yayınlanan filmlerin aranılan isimlerinden biri olan güzel oyuncu Bergüzar Korel uzun süredir ekranlardan uzak. Ünlü oyuncu hamileliği ve senaryo seçmedeki titizliği sebebiyle sevenlerinden uzun bir süredir uzak kalmış durumda. Ancak ünlü oyuncu rol aldığı reklam filmleriyle set hasretini gideriyor ve sevenleriyle reklamlar üzerinden de olsa hasret gidermeye devam ediyor. Ünlü oyuncu üçüncü bebeği olan Leyla’yı geçtiğimiz yıl dünyaya getirmişti. Her ne kadar 4. Kez anne olup olmayacağı konusunda zaman zaman haberler çıksa da şimdilik böyle bir şey yok gibi görünüyor. Ünlü oyuncu zaman zaman sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sevenlerini heyecanlandırıyor. Yine geçtiğimiz günlerde ünlü isim sosyal medya hesabından “sürpriz” notuyla bir paylaşım yapmış ve bu sevenleri arasında heyecana sebep olmuştu. Ünlü oyuncunun sürpriz ibaresiyle yaptığı paylaşımın detayları ortaya çıktı.

Hepsi Burada’nın Reklam Yüzü Oldu

Usun süredir ekranlardan uzak kalan ünlü ve güzel oyuncu Bergüzar Korel yeniden ekranlara dönmek için gün saymaya başladı. Senaryo konusunda titizliği ile bilinen ünlü oyuncu şu ana kadar kendisine gelen teklifleri kabul etmemişti. Ünlü oyuncu yeniden setlere bir dizi, ya da sinema filmiyle değil reklam filmiyle dönüyor. Ünlü oyuncu Bergüzar Korel son zamanlarda hemen herkesin kullanmaya başladığı ve pandemiyle birlikte hızlı bir şekilde büyüyen internet alışveriş sitelerinden biri olan Hepsi Burada ile anlaşmaya vardı. Hepsi Burada’nın reklam yüzü olan Bergüzar Korel’in yakında bu şirketin reklamlarının çekimi için sete ineceği öğrenildi. Ünlü ismin yeni bir dizi ya da filmle ne zaman sevenleriyle buluşacağı ise henüz bilinmiyor.

Bergüzar Korel Kimdir?

Ünlü ve güzel oyuncu Bergüzar Korel 27 Ağustos 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimlerinin ardından Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olan Bergüzar Korel bugüne kadar Kırık Hayatlar, Cemalim, Zeytin Dalı, Bin bir Gece, Bitmeyen Şarkı, Muhteşem Yüzyıl, Karadayı, Vatanım Sensin, Şen Olasın Ürgüp, Kurtlar Vadisi Irak, Aşk Geliyorum Demez, Bir Aşk İki Hayat ve Azizler adlı yapımlarda yer almıştır.

04-05-2022
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar