Beyaz Show yeniden başlıyor!

Beyaz Show yeniden başlıyor!
Beyazıt Öztürk'ün sunduğu Beyaz Show yeniden başlıyor. Kanal D'nin ekran klasiği haline gelen talk show programı Beyaz Show, 2 yıl aradan sonra geri dönüyor.

Türkiye'de talk show deyince akla gelen ilk program kuşkusuz Beyaz Show olmuştur. Beyazıt Öztürk tarafından sunulan Beyaz Show, 1996 yılında ilk bölümüyle ekrana geldi. 22 yıl kesintisiz olarak ekrana gelen Beyaz Show'a 2018 yılında veda etmiştik. Beyaz Show, 2 yıllık bir aranın ardından yeniden başlıyor. Ancak yeni bölümleriyle değil. Sevilen talk show programının kolajlarını içeren tekrar bölümleri her hafta ekranda olacak.

Beyaz Show yeniden Kanal D ekranlarında

Son dönemde pek çok önemli yapımın yeniden ekranlarda olduğunu görüyoruz. Pek çok dizinin tekrar bölümleri ekrana gelirken bu kez bir talk show programının tekrar bölümlerinin ekrana geleceğini öğrendik. Bu talk show programı da tabii ki Beyaz Show. Kanal D'nin uzun yıllar boyunca ekran klasiği olan Beyaz Show'un tekrar bölümlerinden ilki 10 Nisan Cuma akşamı saat 00:15'te ekrana gelecek. Bununla da kalmayacak ve Beyaz Show her Cuma gecesi Kanal D ekranlarında olacak. 

Beyazıt Öztürk kimdir?

Komedyen, sunucu ve oyuncu Beyazıt Öztürk kısaca 'Beyaz' olarak bilinir ve bu ismi kullanır. 12 Mart 1969 yılında Bolu'da dünyaya gelmiştir. Lise yıllarında sanata ilgisi olup Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik-Heykel Bölümünü kazanmıştır. Aynı zamanda gençlik yıllarında lisanslı olarak basketbol oynamıştır. Radyo programcılığına merak saran Beyazıt Öztürk 'r' harfini söyleyememesi sebebiyle sunuculuk isteği değerlendirilmemiştir. Daha sonrasında ev arkadaşıyla kurduğu bir radyo programını sunup esprili kişiliğiyle büyük beğeni toplamıştır. Birçok televizyon kanalında farklı türlerde programlar sunmuş birçok dergi için karikatürler çizmiştir. 1996 yılında Beyaz Show isimli talk-show programını kurmuş o günden bu yana hala sunuculuğunu yapmaktadır. Beyaz, adını bu programla duyurmuştur ve talk-show denince akla gelen ilk isim olmuştur. Beyaz Show'un sunuculuğunu kesintisiz olarak tam 22 yıl boyunca yapmıştır. Programın sona ermesinin ardından 2019 yılında O Ses Türkiye yarışmasının jürilerinden biri olmuştur. Komedyenliğin yanı sıra oyunculuk alanında başarılı olan Beyazıt Öztürk 2006'da Sadri Alışık Ödül Tören'inde 'En İyi Erkek Oyuncu' ödülünü almıştır. Birçok film ve dizide çeşitli rollerde yer almıştır. Tüm bunların yanında müzisyenliğiyle de bilinmektedir. Özellikle yeniden yorumladığı 'Gemilerde Talim Var" türküsü oldukça ilgi görmüştür.

08-04-2020
Yazar Hakkında
Yavuzcan Aksoy

Yavuzcan Aksoy

2013 yılından bu yana çeşitli internet sitelerinde editörlük yapıyor. 2019 yılında Canlı TV için haber makalesi kaleme almaya başladı. Pe .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler