Beyaz Show yeniden ekranlarda olacak! İşte yayın tarihi

Beyaz Show yeniden ekranlarda olacak! İşte yayın tarihi
Beyaz Show yeniden ekranlarda olacak! İşte yayın tarihi. Beyazıt Öztürk ekranlara geri dönüyor. Beyaz Show yeni bölüm ne zaman?

Uzun yıllar boyunca ekranlarda olan Beyaz Show yeniden seyircisi ile buluşacak. Beyaz Show geri dönüyor. Beyaz Show yeniden ekranlarda olacak? Beyazıt Öztürk'ten sevindirici haber. Beyaz Show yeniden ekranlarda olacak! İşte yayın tarihi Beyaz Show yeni yayın tarihi belli oldu. Beyaz Show Kanal D ne zaman? Beyaz Show ile ilgili tüm merak edilenler bu haberimizde.

Kanal D ekranlarının sevilen programı Beyaz Show geri dönüyor. 1996 yılından bu yana seyircisinin gönlümü kazanan Beyaz Show programı 2018 yılına dek aralıksız ekranlarda olmuştu. Uzun yıllar boyunca ekranlarda muhteşem bir program sunan Beyazıt Öztürk ise müjdeli haberi verdi. Geçtiğimiz İstanbul Bebek'te görüntülenen Beyazıt Öztürk, hayranlarının yüzünü güldürdü. Soru yönelten muhabirlere 'Duracak yerimiz olsa dururduk, trafikte yakaladınız' sözlerini kullanarak soruları cevapladı. Muhabirin Beyaz Show programının özlendiğini söylemesi üzerine 'Biraz zamanı var, Kasım gibi inşallah' diyerek müjdeli haberi vermiş oldu.

Beyaz Show yeniden ekranlarda olacak! İşte yayın tarihi

Karantina döneminde biraz kilo aldığını gözşemlediğimiz Beyazıt Öztürk, 'Ben de evde yemek, ekmek yapanlardanım. Çok güzel yaprak sarmayı öğrendim. Yeteneklerimizi keşfetme anlamında etkili bir dönem oldu' sözlerini kullandı.

Öte yandan Demet Akalın ise, yakın arkadaşı Alişan'ı korumak isterken Beyazıt Öztürk hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Demet Akalın, 'Beyaz'ın eli de sıkıdır hani. Hatta Alişan'la mukayese edilmeyecek kadar. Beyaz bize Avrupa turnesinde yemek olarak yarım pide verdi. Ay ben de fena gömdüm şimdi Beyaz'ı' demişti.

Beyazıt Öztürk kimdir?
12 Mart 1969 yılında dünyaya gelen Beyazıt Öztürk, Bolu doğumludur. Eğitimini devam ettirdiği sıralarda televizyon radyo alanı ile ilgilenmeye başlayan Beyazıt Öztürk, öncelikle Eskişehir radyosunda çalışmaya başlamıştır. 1996 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Beyaz Show ile ünlenmiştir. Birbirinden başarılı programları sunan Beyazıt Öztürk yeniden Beyaz Show programını ekranlara taşımak için hazırlık yapmakta.

Beyazıt Öztürk programları

Aileler Yarışıyor

Ucunda 1 Milyon Var

Yetenek Sizsiniz Türkiye

Yok Böyle Dans

O Ses Türkiye

Beyaz Show

Biri Bana Anlatsın

Nası Yani?

Gel Konuşalım gibi başarılı programlar sunmuştur.

08-04-2021
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı. Çocuk gelişimi, sağlık, medya konuları .. devamı.. mail
Yorumlar