Bir umut lazım 'Bir Umut Yeter' dizisine!

Bir umut lazım 'Bir Umut Yeter' dizisine!
Kanal D ekranlarında dün ilk bölümüyle ekranlara gelen Bir Umut Yeter dizisi ilk bölümüyle reytinglerde kötü başlangıç yaptı.

MF Yapım tarafından Kanal D için hazırlanan Bir Umut Yeter dizisi dün akşam ilk bölümüyle ekranlara geldi. Oyuncu kadrosunda Tolgahan Sayışman, Hazal Subaşı, Serhat Tutumluer, Cem Uçan, Yağmur Özbasmacı Mermer, Feyza Civelek gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizi ilk bölümüyle hem kanala hemde izleyiciye resmen hayal kırıklığı yaşattı.

Dün akşam ilk bölümüyle ekrana gelen dizi TOTAL reyting listesinde 15'nci, AB grubunda ise 16'ncı sırada yer aldı.

Yapım şirketinin Kanal D ile belli bir bölüm karşılığı anlaşmaması olmaması halinde, dizi gelecek hafta reytinglerde bir iyileştirme yapamazsa kısa sürede final haberini alabiliriz.

Öte yandan dün yayınlanan yapımlar arasında en çok izlenen dizi ATV'nin yeni dizisi 'Bir Zamanlar Çukurova' olurken, ikinci sırada Fox ekranlarının sevilen dizisi 'Bizim Hikaye', üçüncü sırada ise Star TV'nin başarılı dizisi 'Avlu' yer aldı.

29-09-2018
Yazar Hakkında
Oğuzhan Temel

Oğuzhan Temel

Ben Oğuzhan Temel, 10 Kasım 1993 tarihinde Kocaeli/Gebze'de doğdum. 2010 yılından bu yana canlitv.com'da görev alıyorum. 2018 yılından itibar .. devamı.. mail
Yorumlar