'Bir Zamanlar Çukurova' yeniden ekranlarda!

'Bir Zamanlar Çukurova' yeniden ekranlarda!
Atv ekranlarının sevilen dizisi 'Bir Zamanlar Çukurova' tekrar bölümleriyle yeniden izleyicisinin karşına çıkmaya hazırlanıyor.

Atv'nin yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi ile takip edilen dizisi ‘Bir Zamanlar Çukurova’, tekrar bölümleriyle yeniden ekranlara geliyor. Dizi hayranları bu habere çok sevinecek. Peki 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinin tekrar bölümleri ne zaman ve hangi kanal da yayınlanacak?

Tims&B Productions'ın başarılı projelerinden olan Bir Zamanlar Çukurova, yayınlandığı dönemde büyük bir başarı elde etmişti. Murat Saraçoğlu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu dizi Adana Çukurova’nın dillere destan olmuş ailelerinden olan Aladağların hikayesini konu alıyor. Yıldız Tunç'un kaleme aldığı dizinin kadrosunda Hilal Altınbilek, Uğur Güneş, Murat Ünalmış, Kerem Alışık ve Vahide Perçin'gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor. 

Ne zaman başlayacak?

Yüreklere dokunmuş hikayesi ve güçlü kadrosu ile Atv'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 11 Haziran Salı gününden itibaren her akşam saat 19.45'te A2 ekranlarında yeniden izleyicisiyle buluşacak. 2018 ile 2022 yılları arasında seyircilerin karşısına çıkan ve toplamda 141 bölüm boyunca ekranda kalan dizinin yeniden yayınlanacak olması hayranlarını çok sevindirdi.

Bir Zamanlar Çukurova konusu

1970'lerin İstanbul'unda, evlilik hazırlıkları yapan genç bir çift, beklenmedik bir şekilde Adana'nın Çukurova bölgesine götürülür. Adana'nın geniş ovalarında, bilmedikleri bir dünyada kendilerini bulurlar. Ancak, kararlı bir şekilde aşklarını sürdürmeye devam ederler. Çiftlikte çalışmaya başladıklarında, Yaman ailesiyle tanışmaları, hayatlarını sonsuza kadar değiştirir. 

Bir Zamanlar Çukurova oyuncuları

İbrahim Çelikkol, Furkan Palalı, Hilal Altınbilek, Hülya Darcan, Bülent Polat, Serpil Tamur, Sibel Taşçıoğlu, Aras Şenol, Polen Emre, Erkan Bektaş, Altan Gördüm

Final bölümünde neler yaşandı?

Bir Zamanlar Çukurova'nın final bölümünde, Abdülkadir ve Betül, zorlu bir yolculuğun ardından sınırı geçmeyi başarmış, fakat kaçakçılıkla suçlanan Vahap ise beklenmedik bir anda kontrol noktasında yakalanmıştı. Vahap'ın yakalanması Abdülkadir ve Betül'ün tüm planları altüst etmişti. Züleyha ise Hakan'ın gerçek katilinin Halep'te olduğunu öğrenip harekete geçmişti. Daha fazla aksiyonun yaşandığı final bölümü akıllara kazınmıştı. Bir Zamanlar Çukurova 4. sezonun ardından ekranlara veda etmiştir.

Başrol oyuncuları

Züleyha Yaman (Hilal Altınbilek): İstanbul'da bir terzidir.

Fikret Fekeli/Yaman (Furkan Palalı): Adnan Yaman’ın gayrimeşru oğludur.

Lütfiye Duman (Hülya Darcan): Fikret'in teyzesidir.

11-06-2024
Yazar Hakkında
Yorumlar