Buket Aydın Geldi Jülide Ateş Gitti

Buket Aydın Geldi Jülide Ateş Gitti
Televizyon dünyasında son dakika gelişmesi olarak verilen flaş bir gelişme yaşandı. Ünlü televizyoncu Buket Aydın Haber Global’le anlaştı, Jülide Ateş Haber Global’den ayrıldı!

Televizyon dünyasında tabir yerindeyse tam bir bomba olay yaşandı. Son olarak Kanal D haber spikerliği ve haber dairesi başkanlığı yapan Buket Aydın uzun bir süredir ekranlardan uzak bir hayat sürüyordu. Şok bir kararla Kanal D’deki tüm görevlerinden istifa eden ünlü sunucu bu zaman zarfında ekrana çıkmamıştı. Geçtiğimiz günlerde ise şok bir olay yaşandı ve Buket Aydın Haber Global’le anlaşma imzaladı ve yeniden ekranlara dönmeye karar verdi. Dün açıklanan karar sonrası ünlü sunucunun Haber Global’de Buket Aydın ile Koltuk adında bir program yapacağı öğrenildi. Buraya kadar her şey normal. Ancak bundan sonra yaşananlar tam bir bomba oldu. Buket Aydın’ın Haber Global’le anlaşması üzerine halen aynı kanalda haber spikerliği yapan ve aynı zamanda Jülide Ateş’le 40 Soru programını da sunan Jülide Ateş’le ise yollar ayrıldı. İşte tüm bu gelişmelerin detayları!

Buket Aydın Haber Global’de

Kanal D ekranlarında haber dairesi başkanlığı yapan ve aynı zamanda kanalın haberlerini sunan ve ancak şok bir kararla tüm görevlerinden ayrılarak dinlenmeye çekilen Buket Aydın yeniden ekranlara dönüyor. Uzun bir süre ekranlardan uzak kalan Buket Aydın’ın Haber Global’de Buket Aydın ile Koltuk Programını sunacağı öğrenildi. Daha önce sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Buket Aydın geçtiğimiz ekim ayında aynı kanalda program yapan Jülide Ateş ve sunduğu program olan 40 Soru’yu kastederek “önümüzdeki aylarda daha önce hazırlayıp sunduğum 40 Soru programına benzer bir formatla ekranlarda olacağım. Şimdiden söyleyeyim çok az kaldı, mekanın sahibi geri geliyor” ifadelerini kullanmıştı.

Jülide Ateş Ayrıldı!

Buket Aydın’la Haber Global’in anlaşması ve Buket Aydın’ın Jülide Ateş’in 40 Soru’suna benzer bir program olarak duyurduğu Buket Aydın ile Koltuk programına başlayacak olması üzerine Jülide Ateş’in son dakika kararıyla 40 Soru programından ayrıldığı öğrenildi. Bu son dakika gelişmesi üzerine kulislerde Buket Aydın geldi, Jülide Ateş gitti şeklinde yorumlar yapıldı. Jülide Ateş’in ayrılmasıyla gelecekte ne gibi bir planının olduğu şimdilik bilinmiyor. Bu arada Buket Aydın’ın da yeni kanalında yeni programına yakın zamanda başlaması bekleniyor.

13-01-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Nisa

Yasemin Nisa

1983 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu universitesi iktisadi ve ida .. devamı.. mail
Yorumlar