Bülent Ersoy'dan estetik açıklaması!

Bülent Ersoy'dan estetik açıklaması!
Bir estetik merkezinden çıkan Ersoy, makyajsız olunca soru yağmuruna tutuldu. Muhabirlerin objektifine takılan Bülent Ersoy, "Bir işlem mi yaptırdınız?" sorusuna cevap verdi.

Son günlerde Kıbrıs'ta orkestrası rehin alınan Bülent Ersoy'dan estetik açıklaması geldi. Zeki Müren'in ölüm yıldönümünde kendisine sorulan sorulara cevap veren Diva lakaplı şarkıcı "yakında giderim" sözleriyle ne demek istedi? Hayranları merak ediyor, Bülent Ersoy estetik mi yaptırdı? İşte o merak edilen o sorunun cevabı haberimizde. Şimdi detaylar

Bülent Ersoy'dan estetik açıklaması!

Orkestrası Kıbrıs'ta sahte evrak nedeniyle rehin tutulan Bülent Ersoy ölüm yıldönümünde Zeki Müren ile ilgili konuştu. "Bence Türkiye'ye böyle bir ses bir daha gelmez. Bu dünyada bir ben kaldım. Ben de yakında giderim" diyerek hayranlarını kahretti. Açıklaması şaşkınlığa yol açan Diva, 'estetik yaptırdınız mı?' sorusuna ise samimi ve içten cevaplar verdi: "Yüzüme yıllardır bant hilesi uygulatırım. Bu yayında da aynısını kullandım" 

Yakında ben de giderim

69 yaşındaki Diva lakaplı Bülent Ersoy, Nişantaşı'nda objektiflere yakalandı. Bir estetik merkezinden çıkan Ersoy, makyajsız oluşu nedeniyle adeta soru yağmuruna tutuldu. Muhabirlerin objektifine takılan Bülent Ersoy, "Bir işlem mi yaptırdınız?" sorusuna her zamanki dobralığıyla cevap verdi. "Böyle yerlere geldiğinizde illa estetik mi yaptırmak lazım? Bir arkadaşımı ziyaret ettim ama gerektiği zaman ve ihtiyaç halinde yaptırıyorum" 


Zeki Müren'i ölüm yıl dönümünde anan usta şarkıcı son zamanlarda tartışma konusu olan zei Müren ile ilgili düşüncelerini ise şu cümlelerle izah etti: "Bence Türkiye'ye böyle bir ses bir daha gelmez. Kendisini rahmet ve özlemle anıyorum. Bu dünyada bir ben kaldım. Ben de yakında giderim" 

Bülent Ersoy Kimdir?

1952 İstanbul doğumlu sanatçı, küçük yaşlardan itibaren müzikle iç içe oldu. İstanbul Konservatuvarı mezunu olan Ersoy, ses yarışmasında birinciliği kazandı ve 1971 yılında çıkardığı ilk 45’liği Lüzûm Kalmadı ile müzik kariyerine başladı.12 Eylül darbesiyle sahne yasağı alan sanatçı, 1988 tarihinde yeniden başladığı müzik hayatına şimdiye kadar 30 albüm sığdırmayı başardı. Klasik şarkılar alanında ismi geçen Diva lakaplı Bülent Ersoy, birçok ödül kazandı. Japonya’da ses laboratuvarlarında yapılan testler sonucu ‘yüzde yüz kusursuz’ bulundu ve 1997 yılında ‘Uluslararası Montu Merid Müzik Doktoru’ unvanıyla ödüllendirildi.

26-09-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar