26 Eylül Pazar Reyting Sonuçları

26 Eylül Pazar Reyting Sonuçları
26 Eylül 2021 Pazar reyting sonuçları belli oldu. Yargı ve Teşkilat dizilerinin yeni bölümlerinin ekrana geldiği Pazar gününde kim birinci oldu?

26 Eylül 2021 Pazar reyting sonuçları Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından açıklandı. Yayımlanan verilerle birlikte dün ekrana gelen tüm televizyon yapımlarının izlenme istatistikleri ortaya çıkmış oldu. Dün hangi kanalda hangi dizi ve program yayınlandı? Yayınlanan programlar reyting kategorilerinde hangi sırada yer aldı? Dünün reyting sonuçlarını siz değerli ziyaretçilerimiz için derledik.

26 EYLÜL PAZAR REYTİNGLERİNDE HANGİ DİZİ VE PROGRAMLAR YARIŞTI?

Dünün en çok merak edilen konularından biri de pazar dizileri oldu. Perşembe akşamı atv'de 'Bir Zamanlar Çukurova', trt 1'de 'Barbaroslar', Kanal D'de 'Camdaki Kız' dizileri yeni bölümüyle ekrana geldi. Peki 23 Eylül Perşembe reytinglerinde en çok izlenen hangi dizi veya program oldu? İşte dünün reytingleri.

26 EYLÜL PAZAR REYTİNG SONUÇLARI

TOTAL reyting kategorisinde dün en çok izlenen dizi trt 1'de yayınlanan 'Teşkilat' oldu. Listenin ikinci sırasında 'Yargı' dizisi, üçüncü sırada 'Teşkilat'ın özet bölümü yer aldı. 'MasterChef Türkiye'nin yeni bölümü günü dördüncü sırada tamamlarken, 'Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber' günü beşinci sırada tamamlayan yapım oldu.

AB reyting kategorisinde de liste değişmedi. Günü birinci sırada tamamlayan yapım 'Teşkilat' olurken, Kanal D'nin yeni dizisi 'Yargı' günü ikinci sırada tamamladı. 'Teşkilat' dizisinin özet bölümü total'de olduğu gibi üçüncü sırada yer alırken, dördüncü sırada 'MasterChef Türkiye', beşinci sırada ise 'Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber' yer aldı.

ABC kategorisinde de ilk 5'te değişiklik yaşanmadı. Böylece 'Teşkilat' dizisi tüm reyting kategorilerinde günü birinci sırada tamamlarken, Kanal D'nin yeni dizisi 'Yargı' ikinci bölümüyle izleyiciden tam not alarak günü tüm kategorilerde ikinci sırada tamamladı.

NOT: Televizyon İzleme Araştırma Komitesi (TİAK) tarafından ölçümlenen reyting sonuçlarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlanması yasaklandığı için sadece ilk 10 sıralamayı paylaşabiliyoruz.

27-09-2021
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar
Etiketler