Burçin Terzioğlu’ndan flaş sözler: Yaptıklarımdan utanıyorum

Burçin Terzioğlu’ndan flaş sözler: Yaptıklarımdan utanıyorum
YouTube'da yayınlanan 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına konuk olan Burçin Terzioğlu’nun sözleri sosyal medyada bomba etkisi yaptı. Ünlü oyuncu neden utandığını açıkladı.

Burçin Terzioğlu’ndan flaş sözler hayranlarını şaşırttı. “Yaptıklarımdan utanıyorum” diyen oyuncu ünlü YouTuber İbrahim Selim’e röportaj verdi. Hayranları ünlü oyuncu Burçin Terzioğlu’nun nelerden utandığını ve hayatını merak ediyor. YouTube’de yayınlanan röportajında Burçin Terzioğlu neler söyledi? Şimdi detaylar

Burçin Terzioğlu’ndan flaş sözler: Yaptıklarımdan utanıyorum

YouTube'da yayınlanan 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına konuk olan Burçin Terzioğlu’nun sözleri sosyal medyada bomba etkisi yaptı. Yıllara meydan okuyan güzelliğiyle dikkat çeken 41 yaşındaki oyuncu röportajında herkesi şok eden açıklamalar yaptı. 4 yaşında oyunculuğa başladığını söyleyen Terzioğlu, çocuk oyuncuları gördüğünde neler çektiğini tüm içtenliğiyle anlattı. İşte o olay sözler: " 4 yaşındaydım oyunculuğa başladığımda. İşten ziyade oyun gibi geliyordu o zamanlar. Ama gece 02.00'da uykundan uyandırılıp, sahneye bırakıldığında aslında onun bir oyun olmadığını hissediyorsun. Çalıştığım sette bir çocuk oyuncu varsa uykusunun geldiğini görüyorsam ya da yemek saatine daha var ama karnının acıktığını görüyorsam paramparça oluyorum. İki tane insan var. Biri aç Burçin, biri tok Burçin. Utanıyorum açken yaptıklarımdan. Tanıyanlar 'Sen şunu bir ağzına at, şekerin düşmüş' diyorlar. 10 dakika sonra her şey düzeliyor. Bazen yaptığım şeyi beğenmekte çok zorlanıyorum, bizim ekibi de yoruyorum. Poyraz Karayel dizisi hayatımda en önemli yapımdır. Devam etmek, kalıcı olmak, iyi işlere imza atmak, unutulmamak ve güzel anılmak istiyorum. Bundan 20 sene sonra da ömrüm yeterse 'iyi oyuncudur, iyi insandır' denilsin istiyorum.”

Bir ay basket topu gibi gezdim

Güzel yıldız ünlü isimlere en çok sorulan o soruya yani estetik yaptırıp yaptırmadığına dair soruya samimi cevaplar verdi. İşte o cevap: “Evet estetiğim var. 19-20 yaşındayken burnumu yaptırmıştım. Teknoloji o kadar kötüydü ki, bir ay basket topu gibi gezdim. Yemek yemeyi çok seviyorum. Gastronomi turizmleri yaparım. İyi yemek seviyorsam, iyi yemek yapmalıyım diye düşündüm. O yüzden de işletme ile beraber gastronomi okudum.”

Meğer o da dolandırılmış

41 yaşındaki Burçin Terzioğlu hayatında unutamadığı bir anısını ise şu cümlelerle anlattı: “Bir gün televizyon bozuldu. Ses var görüntü yok. Tamirci çağırdık. Bir parça lazımmış, parasını peşin ödeyin, gelip evde takacağız dediler. Televizyon parasına yakın bir para verdik, bir daha ulaşamadık. Daha kötüsü, televizyon bozuk değilmiş. Kumanda da bir tuş varmış ekran karartan, ona basılmış.”

08-04-2021
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar