Seksenler dizisi oyuncusunun son hali görenleri şaşkına çevirdi!

Seksenler dizisi oyuncusunun son hali görenleri şaşkına çevirdi!
Seksenler dizisi oyuncusunun son hali görenleri şaşkına çevirdi! Türev Uludağ kaç kilo verdi? Türev Uludağ kimdir? Seksenler oyuncusu yeni hali.

Seksenler dizisi oyuncusunun yeni hali görenleri şaşkına çevirdi. Seksenler dizisi oyuncusu 63 kilo verdi. Seksenler oyuncuları kimler? Seksenler Türev Uludağ kimdir? Türev Uludağ kimdir? Türev Uludağ'nın yeni hali. Türev Uludağ kaç kilo verdi? Türev Uludağ ile ilgili tüm gelişmeler.

Seksenler dizisi oyuncusunun son hali görenleri şaşkına çevirdi!

Exxen plartfomu altına yayınlanan Nasıl Zayıflarım adlı programın sunucusu ve aynı zamanda Seksenler dizisi oyuncuları arasında yer alan Türev Uludağ, tam tamına 63 kilo verdi. Türev Uludağ, görenleri şok ediyor. Türev Uludağ toplamda kaç kilo verdi? Adeta bir insan ağırlığınca kilo veren Türev Uludağ'ı görenler şaşkına dönüyor. Son halini instagram hesabından paylaşan Türev Uludağ' gerçek bir hayat deneyimiydi' sözlerini ekledi.
Nasıl Zayıflarım programının sunucusu Türev Uludağ, programda nasıl zayıfladığını anlattı. Tek hayalinin kilo vermek olduğunu söyleyen oyuncu, 161 kilodan 98 kiloya düştü. 5 aylık bir süreçte tam olarak 63 kilo veren ünlü isim yeni halini sosyal medya hesabında paylaştı. Yaptığı paylaşımda 'İnadı olmayanın muradı olmaz. 161 kg başladığım bu hikayede sona geldik. 5 ayda tam 63 kg verdim ve 98 kiloya düştüm. Seksenler dizisi oyuncusunun son hali görenleri şaşkına çevirdi! Gerçek bir hayat deneyimi oldu benim için' sözlerini paylaşan Türev Uludağ, takipçilerinden sayısız beğeni ve yorum aldı.
Öte yandan zayıflamasında desteği olan doktoruna, spor yapmasına yardımcı olan Çağan Atakan Arslan'a, Acun Ilıcalı'ya tesekkür etti.

Türev Uludağ kimdir?
1987 yılında dünyaya gelen Türev Uludağ, Adana doğumludur. Dünyayı yiyen adam olarak tanıdığımız Türev Uludağ, aşçılık yapmaktadır. Bir çok programda sunuculuk yapan Türev Şef, leziz yemekleri ile tanınmakta. İlk olarak Tv 360 kanalında Sağlam Geziyoruz isimli yemek ve gezi programını sunarak televizyon dünyasına adım atan Türev Şef, yine Tv 360 kanalında Mutlu Kahvaltılar programı ile ün kazanmıştır. 2010 yılında Beşiktaş'ta Reçel Türevleri isimli bir kahvaltı mekanı açmıştır. Günümüzde ise Trt 1 kanalında yayınlanan Seksenler isimli dizide rol alırken aynı zamanda Exxen adlı plartformda Nasıl Zayıflarım isimli programı sunmaktadır. 

07-04-2021
Yazar Hakkında
Özlem Olgunsoy

Özlem Olgunsoy

Özlem 1995 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Lise eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına atıldı ve beş yılını bilişim sektörüne .. devamı.. mail
Yorumlar