Burcu Biricik'in yeni filminden ilk kareler

Burcu Biricik'in yeni filminden ilk kareler
Başarılı oyuncu Burcu Biricik'in de içinde bulunduğu İnsanlar İkiye Ayrılır filminin çekimleri tamamlandı. İşte merakla beklenen filmin ilk görüntüleri!

Dijital yayın platformu BluTV'nin sevilen dizisi 7YÜZ'ün bir parçası olan sinema filmi İnsalar İkiye Ayrılır çok yakında beyazperdeye çıkmaya hazırlanıyor. Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Aydın gibi isimleri buluşturan film virüse karşı önlemlerini alarak yakın bir zamanda sete çıkmıştı. Oyuncu kadrosuyla ilgi çekmiş 7YÜZ filmininin izleyicilerini heyecanlandırmıştı. Peki çekimleri tamamlanan drama konulu filmin yönetmeni kimdir? Yardımcı oyuncu kadrosunu kimler oluşturuyor? Heyecanla beklenen film ne zaman vizyona girecek? İşte detaylar ve setten ilk görüntüler!

BluTV ve Bir Film'in ortak yapımı olan İnsanlar İkiye Ayrılır filminin hikayesini kaleme alan ve yönetmenliğini üstlenen isim Tunç Şahin oluyor. Daha önce 2014 yapımı Karışık Kaset filmini yazan ve yöneten isim bu kez İnsanlar İkiye Ayrılır filmiyle karşımıza çıkıyor. Filmin yardımcı oyuncu kadrosunu ise Başak Daşman, Erdem Akakçe, Nezaket Erden, Gökay Müftüoğlu ve Sabahattin Yakut gibi başarılı oyuncular oluşturuyor. Merakla beklenen İnsanlar İkiye Ayrılır filmi kış aylarında vizyona girecek olup sinema salonlarında yayınlanması bekleniyor. 

İNSANLAR İKİYE AYRILIR FİLMİ KONUSU

BluTV'nin 2017 yılında yayınlanan 7 bölümlük dizisi 7YÜZ'ün bir hikayesi olacak olan film; bankaların çeşitli sebeplerden peşine düşemedikleri borçları satın alıp, her ne pahasına olursa olsun tahsil etmeyi kendine misyon edinmiş bir şirkette çalışan Duygu ve Bahadır'ın yollarının Ceren'le kesişmesiyle değişen hikâyelerinin anlatıyor. 

08-07-2020
Yazar Hakkında
Gaye Develi

Gaye Develi

Gaye Develi, 28 Eylül 1999 yılında 17 Ağustos depreminin yıkıcı etkisinden dolayı Gölcük yerine Zonguldak’ta doğmuştur. Daha sonra annes .. devamı.. mail
Yorumlar