Burcu Özberk Ödül Törendeki İddialı Kıyafetiyle Dikkat Çekti

Burcu Özberk Ödül Törendeki İddialı  Kıyafetiyle Dikkat Çekti
Başarılı oyuncu Burcu Özberk 25. Altın Objektif ödülünü aldı. Genç ve güzel oyuncunun gece için seçtiği kıyafeti ile beğenileri topladı.

Aşk Mantık İntikam dizisinde başrol de boy gösteren Burcu Özberk, Magazin Gazetecileri Derneği'nin düzenlemiş olduğu 25. Altın Objektif Ödülleri'nde 'Yılın Romantik Komedi Dizi Oyuncusu Kadın' ödülü almaya layık görüldü. Başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle dikkatleri toplayan Burcu Özberk gecede giydiği iddialı kıyafetiyle de dikkat çekti.

Yılın Romantik Komedi Kadın Oyuncusu 

FOX TV ekranlarında seyircisi ile buluşan Aşk Mantık İntikam dizisinde Esra karakterine hayat veren Burcu Özberk, Altın Objektif Ödülleri’nde 'Yılın Romantik Komedi Dizi Oyuncusu Kadın' ödülünü almayı başardı. Aşk mantık intikam dizisi de ödüle layık görüldü. Başrollerinde Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel'in rol aldığı Aşk Mantık İntikam dizisi  'Yılın Romantik Komedi Dizisi' ödülünü aldı. Dizi ve ekibinin  ödüllere doyamadığı bir gece oldu. Bir diğer başrol oyuncusu İlhan Şen ise Yılın Romantik Komedi Dizi Oyuncusu Erkek' ödülüne layık görüldü.

Gökten Taş mı Yağdı 

25. Altın Objektif  ödül Gecesin de giydiği kıyafetiyle pozlar veren Burcu Özberk, çekilen kareleri sosyal medya hesabından paylaştı. Instagram'dan paylaşım yapan Burcu Özberk, gece de aldığı ödül için herkese teşekkür etti. Burcu Özberk'in sosyal medya paylaşımına ise kısa süre içinde 700 bin beğeni geldi. Paylaşımına binlerce tebrik ve sevgi dolu yorumlar ileten hayranları Burcu Özberk’e hayranlıklarını dile getirmekten yorulmadılar. Yorumlarda ‘ Gökten taş mı yağdı bu ne güzellik’  gibi ifadeler ile düşüncelerini paylaştılar. Yorumlar arasında sanat camiasında bir çok isim de bulunuyor.

Burcu Özberk Kimdir 

Genç ve güzel oyuncu Burcu Özberk İlk oyunculuk deneyimini 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Huricihan karakterine hayat vererek rol almıştı. Güneşin Kızları dizisinde Nazlı Yılmaz karakterine hayat vermesi kariyerinde önemli bir dönüm noktası oldu. TRT 1 ekranlarında yayımlanan Aslan Ailem dizisinde rol aldıktan sonra Direniş Karatay filminde Türkan karakterini hayat vererek oyunculuk kariyerine devam etmiştir. En son Kanal D'de yayımlanan Afili Aşk dizisinde oynamış, 2020'nin Ekim ayında FOX'ta seyircisi ile buluşan Çocukluk dizisinde Ayşegül karakterini canlandırmıştı. Şimdiler de Aşk Mantık İntikam dizisinde Esra karakterine hayat vererek ekranlarda yerini alıyor. Başarılı oyuncu ödüllerine bir yenisini daha eklemeyi başardı.

29-09-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Dinç

Yasemin Dinç

Yasemin Dinç, 1994 'de İstanbul Kadıköy'de doğmuştur. Eğitimini tasarım üzerine tamamlayıp 2015 yılında mezun olarak iş hayatına atı .. devamı.. mail
Yorumlar