C Takımı Filminin Çekimleri Tamamlandı

C Takımı Filminin Çekimleri Tamamlandı
Kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı komedi türündeki sinema filmi C Takımı’nın çekimleri tamamlandı ve set paydos dedi.

Bu yaz döneminde sete çıkarak çekimlere başlayan diziler arasında yer alan ve komedi türünde ele alınan C Takımı uzun süren bir çekim takvimini tamamlayarak paydos dedi. Kadrosunda birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı ve yönetmen koltuğunda Bora Onur’un yer aldığı C Takımı bir dönem filmi olarak sinema severlerle buluşacak. Yapımcılığını aynı zamanda Nasipse Olur ve Sil Baştan Kaynanam adlı filmlerin de yapımcılığını yapan Vahdet Erdoğan’ın üstlendiği film yaz sezonunda hazırlıklarını tamamlayarak Çorum’da sete çıkmıştı. 90’lı yıllarda okul zamanlarından beri arkadaş olan bir grubun geçmiş dönemde ve şimdiki zamanda başına gelen olayları anlatan komedi filmi C Takımı çekimlerin bitmesini tüm ekibin katıldığı bir pasta kesme töreniyle kutladı ve seti bu pastayla sonlandırdı. Oldukça başarılı ve uzun bir çalışmanın ardından filmin post prodüction çalışmalarının kısa zamanda başlayacağı öğrenildi.

Şubat Ayında Vizyonda

Yerli filmler konusunda oldukça bereketli geçen bu yaz sezonunda birbirinden çarpıcı hikaye ve konulara sahip güçlü oyunculardan oluşan kadrolarıyla dikkatleri çeken sinema filmleri sete çıktı ve çekimlere başladı. Hemen her türde hazırlanan filmlerden biri de Vahdet Erdoğan’ın yapımcılığını üstlendiği C takımı adlı film oldu. 90’lı yıllardan beri arkadaş olan bir grubun 90’lı yıllarda ve günümüzde başından geçen ilginç ve komik olayları anlatan film son sahnesini çekerek çekimlerini tamamladı. Bora Onur’un yönetmen koltuğunda yer aldığı filmin post çalışmalarının ardından yeni yılın şubat ayında vizyona girmesi planlanıyor. Seyircinin merakla beklendiği filmin son iş gününde yapımcı tarafından pasta kesildi.

Güçlü Bir kadrosu Var

Vahdet Erdoğan tarafından yapımcılığı yapılan C Takımı yerli sinema severlerin merakla beklediği yapımlardan biri olarak öne çıkıyor. Oyuncu kadrosunda Toygan Avanoğlu, Murat Akkoyunlu, Sera Tokdemir, barış başar, Hakan Bulut, Ömer Kurt, Turgay Tanülkü gibi ünlü isimlerin yer aldığı filmin son iş gününde yapımcı vahdet Erdoğan bir açıklama yaptı. Vahdet Erdoğan açıklamasında “güzel başladı, güzel bitiriyoruz. Oyuncu arkadaşlarıma, sette çalışan herkese çok teşekkür ediyorum. Harika bir iş çıktı. Bundan sonraki notu izleyiciler verecek” ifadelerini kullandı.

10-09-2023
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar