Çağlar Ertuğrul’dan Afili Aşk İzleyicisine Duygusal Veda!

Çağlar Ertuğrul’dan Afili Aşk İzleyicisine Duygusal Veda!
Ekranların romantik dizilerinden yaz sezonunda başlayan Afili Aşk final yapıyor. Dizinin final kararı almasıyla oyuncu Çağlar Ertuğrul bir veda mesajı yayınladı. İşte detaylar!

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve yaz sezonunda başlayan ARC Film yapımı romantik komedi dizisi Afili Aşk geçtiğimiz günlerde final kararı aldı. Sevilen dizi son zamanlarda ne yazık ki istenilen başarıyı elde edemediği için önce yayın günü iki sefer değiştirilmişti. Ne yazık ki her yayın günü değiştirilen dizilerde olduğu gibi Afili Aşk içinde bu durum çare olamadı ve hatta dizinin reytingleri daha kötüye gitti. Senaryo olarak her geçen bölüm daha da zora giren ve bir türlü toparlanamayan dizi için yayıncı kanal tarafından final kararı alındı. İki bölüm sonra final yapacağı açıklanan dizinin oyuncuları ve dizinin sevenleri bu karar karşısında üzülseler de durumu kabullendiler. Dizinin başarılı oyuncusu Kerem karakterine hayat veren Çağlar Ertuğrul sosyal paylaşım hesabından bir veda mesajı yayınladı. İşte detaylar!

Afili Aşk Veda Ediyor!

Kanal D’nin önce Çarşamba akşamı, sonra Cumartesi ve son olarak da Perşembe akşamı ekrana gelen çok gün değiştiren dizisi Afili Aşk final kararı aldı. Dizinin final kararı almasının ardından hikaye olarak toparlamaya ve dizide mutlu sona doğru gidilmeye başlandı. Çekimlerin de devam ettiği dizinin başarılı oyuncularından Kerem Karakteri ise diziye ve seyircilere bir veda mesajıyla veda etti. Oyuncu sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak dizinin bittiğini duyurdu. Çağlar Ertuğrul paylaşımında “Dizinin en fazla sahnesinin geçtiği mekanda, Kerem Oda da son sahnemizi çektik” ifadelerini kullanırken mesajın sonuna da ağlayan emoji görselini koydu. Set çalışanları ve oyuncularla da veda fotoğrafı paylaşan Çağlar Ertuğrul böylece seyirciye veda etmiş oldu.

Afili Aşk’ın Son Bölümü Çekiliyor!

Final kararı alan Afili Aşk iki bölüm sonra ekranlara veda ediyor. Dizi başladığı günden beri seyirci tarafından oldukça çok sevildi. Ancak yeni dizilerin girmesiyle dizi yavaş yavaş düşüşe geçti ve bu düşüş bir türlü toparlanamadı. Oyuncu kadrosunda güzel oyuncu Burcu Özberk, Çağlar Ertuğrul, Altan Erkekli gibi isimlerin yer aldığı dizinin final kararının ardından set ekibi dizinin son bölümü için son kez bir araya geldi. Dizinin final bölümünün çekimleri sürerken oyuncuların ve set çalışanlarının burukluğu gözlerden kaçmadı. Son bölümün 19 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak Afili Aşk bu bölümle ekranlara veda edecek. Bizde canlitv.com olarak Afili Aşk’a bize yaşattığı güzel duygular için teşekkür ediyoruz.

11-03-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar