Cansu Dere, Kanal D'nin yeni dizisinde başrol!

Cansu Dere, Kanal D'nin yeni dizisinde başrol
Cansu Dere yeni sezonda Kanal D ekranlarında olacak. Ünlü oyuncu İngiliz yapımı Dr. Foster dizisinin Türkiye uyarlamasında başrol olarak rol alacak.

Cansu Dere, yeni sezonda yine ekranlarda olacak. Yeni sezonda hangi diziyle hangi kanalda olacağı merak ediliyordu. Kanal D'den ekrana gelecek yeni dizide Cansu Dere başrol olarak yer alacak. İşte konunun detayları.

Dr. Foster dizisinin başrolü Cansu Dere oldu

Kanal D, bir süredir İngiliz yapımı Dr. Foster dizisinin uyarlamasının hazırlıklarını sürdürüyor. Kanal D cephesinden gelen açıklamayla birlikte herkes oldukçe heyecanlandı. Hazırlıkları süren diziye Cansu Dere'nin dahil olduğu Instagram üzerinden açıklandı. Son olarak Ferhat ile Şirin dizisinde izlediğimiz Cansu Dere'yi yeni dizisinde nasıl bir rolde izleyeceğiz?

İngiltere'de BBC kanalında yayınlanan Dr. Foster, bir aldatılma hikayesini konu alıyor. Doktor Gemma Foster, oldukça güzel giden bir evliliğe sahiptir ya da o öyle olduğunu düşünmektedir. Günün birinde eşinin atkısında sarı bir saç teline rastlar. O andan itibaren içini büyük bir şüphe kaplayan Gemma, eşine aynı gözle bakamamaya başlar ve eşi tarafından aldatılıp altadılmadığını soruşturmaya başlar. Cansu Dere, Gemma Foster karakterinin Türkiye uyarlamasındaki haline can verecek. 

Nasıl bir dizi izleyeceğimizi dizinin orijinaline baktığımızda az çok anlıyoruz ancak dizide hangi isimlerin rol alacağı henüz belli değil. Yalnızca dizinin başrolünde Cansu Dere'nin yer alacağı dün belli oldu. Önümüzdeki haftalarda oyuncu kadrosunun belli olması ve çekimlerin başlaması bekleniyor.

Cansu Dere kimdir?

Cansu Dere, 1980 yılında Ankara'da dünyaya gelse de aslında Yunanistan göçmeni bir aileden gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini İzmir'de tamamlamıştır. 2000 yılında Kanal D’de düzenlenen  Miss Turkey Güzellik Yarışması'nda Türkiye 3. güzeli seçilince profesyonel mankenlik yapmaya başladı.

Ünlü moda tasarımcılarının defilelerinde yer alarak ITKIB' in tüm yurtdışı organizasyonlarında ülkesini temsil eden Cansu Dere , Paris'te çeşitli defilelere katıldı. Sonrasında İstanbul Üniversitesi Arkeoloji Bölümünden mezun olan Cansu Dere, ilk sunuculuk deneyimini Kanal D'deki Çocuk ve Müzik programıyla yaşadı. Show TVde yayınlanan Türkiye'nin Yıldızları adlı yarışmayı sunduktan sonra NTV'ye transfer oldu. Life Style Moda programında sunuculuğun yanı sıra editörlük de yapan Cansu Dere, Metro Palas adlı diziyle oyunculuğa terfi etti. Alacakaranlık dizisinde yıldızı parlayan oyuncu asıl şöhreti Güz Yangını dizisiyle yaşadı. Kabuslar Evi filmiyle sinema tecrübesi de yaşayan Cansu Dere, Sıla isimli dizide Mehmet Akif Alakurt ile birlikte başrol oynadı. Özellikle Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte rol aldığı Son Osmanlı Yandım Ali filmindeki Defne rolüyle haklı bir üne kavuştu. Türk dizi sektöründe çığır açan Ezel dizisiyle zirveye çıktı. Muhteşem Yüzyıl dizisinde İranlı Firuze karakteri ve Anne dizisinde Zeynep karakterini canlandırarak oyunculuk hayatına devam etti.

10-07-2020
Yazar Hakkında
Yavuzcan Aksoy

Yavuzcan Aksoy

2013 yılından bu yana çeşitli internet sitelerinde editörlük yapıyor. 2019 yılında Canlı TV için haber makalesi kaleme almaya başladı. Da .. devamı.. mail
Yorumlar