Çeto (Erkan Avcı) Çukur’a veda etti

Çeto (Erkan Avcı) Çukur’a veda etti
Show Tv'nin sevilen dizisi Çukur'da beklenmedik ölüm. Çeto için yolun sonu geldi ve Çeto rolündeki Erkan Avcı, Çukur’a veda etti

Geçen sezon ortalığı kasıp kavuran Çukur'da ‘Yolun sonu geldi sevgili Canlı Tv izleyicileri. Diziye bu sezon dahil olan isimlerden Erkan Avcı diziye veda etti. 2. Sezonunu yaşayan Çukur'a damga vuran Kara Kuzular'ın lideri Çeto senaryo gereği öldü ve Erkan Avcı diziden ayrıldı. Sevilen oyuncu sosyal medya hesabından veda mesajı da yayınladı. Şimdi detaylar.

Çeto (Erkan Avcı) Çukur’a veda etti

Show Tv’nin reyting canavarı Çukur dizisinden beklenmedik veda haberi geldi. Çeto rolüyle Çukur dizisine hareket kazandıran Erkan Avcı senaryo gereği Mahsun tarafından kurşun yağmuruna tutuldu.Dizide Yamaç ve ailesinin baş düşmanı Çeto, Koçovalı kardeşlere daha fazla direnemedi ve yolun sonuna geldi. Çeto’nun mücadelesi gibi ölümü de yine Koçovalı ailesinin elinden oldu. Çukur dramatik şekilde sonlanan ölüm sahnesiyle final yaptı. Hayranları Çeto’nun ani ölümüne bir türlü inanamadı. Gelen mesajlarda Çeto’nun geri geleceğini iddia edenler bile çıktı. Bunun üzerine Erkan Avcı Instagram hesabından bir mesaj yayımlamak zorunda kaldı. Erkan Avcı’nın sosyal medyadan yaptığı mesajı aynen paylaşıyoruz.

"Çeto için yolun sonu; benim için başka bir yolun başlangıcı.. Teşekkür etmem gereken insanlar var; reji vereninden, çay verenine kadar sağ olun var olun. Öncelikle yapımcılarımız Kerem Çatay ve Pelin Diştaş'a özellikle de bu zorlu yolu bana kolaylaştıran geminin kaptanı yönetmenimiz Sinan Öztürk'e tüm kalbimle teşekkür ederim. Bitmeyen yol yok, Yol uzun, dem ağır… Yeni hikayelerde (iyi-kötü)görüşmek üzere. Sağlıcakla kalın”

Çukur’un Çeto’su Erkan Avcı kimdir?

1984 yılında Diyarbakır’da doğan oyuncu, eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi’nde tamamladı. 2006 yılında Köprü dizisi ile oyunculuğa başlayan Avcı, sırasıyla Cesur ve Güzel, Ayrılık, Kurtlar Vadisi Pusu, Sakarya Fırat ve Karadayı dizilerinde rol alarak oyunculuğunu geliştirdi. 2011 yılında 48. Uluslararası Altın Portakal Film Festivalinde Zenne rolüyle “En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu” ödülünü kazandı.

Erkan Avcı’nın rol aldığı diziler ve filmler

2018 – Çukur (Çeto) (TV Dizisi)
2017-2018 – Payitaht Abdülhamid (Fehim Paşa) (TV Dizisi)
2016 – Daha (Sinema Filmi)
2012 – Uzun Hikaye (Selami) (Sinema Filmi)
2013-2014 – Karadayı (Necdet) (TV Dizisi)
2011 – Zenne (Ahmet) (Sinema Filmi)
2011 – Gişe Memuru (Afar Şoför) (Sinema Filmi)
2011 – Can (Ali) (Sinema Filmi)
2010 – Vakit (Çoban) (Kısa Film)
2009 – 2012 – Sakarya Fırat (Ethem Tekintaş) (TV Dizisi)
2009 – Mukadderat (Bilen Adam, None, 2009)
2009 – Acemi Müezzin (Cemal) (TV Dizisi)
2007 – 2008 – Kurtlar Vadisi Pusu (Gürhan) (TV Dizisi)

26-03-2019
Yazar Hakkında
Osman Nuri Bahadır

Osman Nuri Bahadır

Tokat- Zile’de doğdu. 1994 yılında Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyat Öğretmenliğinden mezun oldu. Türkiye'nin her bölgesinde 25 .. devamı.. mail
Yorumlar