Medya Haberleri

Dilan Çiçek Deniz'in yeni dizisi!

Çukur dizisinden efsane bir ölüm sahnesi ile veda eden Dilan Çiçek Deniz'in yeni projesi belli oldu. İşte Çukur'un Sena'sının yeni dizisi..

Bir Zamanlar Çukurova Sezon Finali Tarihi Belli Oldu!

Atv'nin Perşembe günlerinin reyting lideri dizisi Bir Zamanlar Çukurova'nın sezon final tarihi belli oldu. Başarılı dizi ne zaman sezon finali yapacak? İşte cevabı!

Çukur sezon finali tarihi belli oldu! 

Çukur sezon finali tarihi belli oldu! 11 Haziran 2019 Pazartesi günü Çukur dizisi Otizm konulu bir etkinlikle final yapacak

Çukur Dizisinde Timsah Celil ve Baykal Rollerini Kimler Oynayacak?

Show Tv'nin Pazartesi günlerinin fenomen dizisi Çukur'da sular durulmuyor. Dizi'de şok bir gelişme yaşanıyor. Baykal Yaşıyor mu? Timsah Celil ve yeni Baykal'ı kimler oynuyor?

Çukur Timsah Celil (Mehmet Ali Nuroğlu) kimdir?

Reyting rekortmeni Çukur dizisine, Sen Anlat Karadeniz'den bomba transfer geldi. Çukur'un yeni karakterlerindenn Timsah Celil kimdir?

Mehmet Ali Nuroğlu'nun Çukur dizisindeki rolü beli oldu

Sen Anlat Karadeniz'in psikopat Vedat'ı Mehmet Ali Nuroğlu Çukur dizisine transfer oluyor. Nuroğlu'nun Çukur'a bomba gibi düşecek karakteri belli oldu. İşte detaylar;

11 Nisan Perşembe 2019 Reyting Sonuçları

11 Nisan Perşembe reyting sonuçlarına göre hangi dizi daha çok izlendi? Dün akşam Bir Zamanlar Çukurova, Çarpışma, Avlu, Bizim Hikaye ve Tek Yürek ekrandaydı.

Sinem Kobal ve Kaan Urgancıoğlu Çukur'a Katılıyor!

Show Tv'nin başarılı ve reyting rekortmeni dizisi Çukur'a flaş oyuncu transferi! başarılıoyuncukar Sinem Kobal ve Kaan Urgancıoğlu Çukur'a mı katılıyor? Haberimizde!

Bir Zamanlar Çukurova dizisine yeni bir isim katılıyor!

Bir Zamanlar Çukurova dizisine yeni bir isim katılıyor! Atv ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, oyuncu kadrosuna hangi isim dahil olacak?

Gazapizm uyuşturucu madde ile yakalandı!

Rapçi Gazapizm uyuşturucu madde ile yakalandı! Çukur'da “Heyecanı yok” şarkısını seslendiren 'Gazapizm' lakaplı Anıl Murat Acar kokainle yakalandı.

8 Nisan Pazartesi 2019 Reyting Sonuçları

8 Nisan Pazartesi 2019 reyting sonuçları nasıl bir sıralama oluşturdu? Dün akşam Çukur, Söz, Yasak Elma, Vuslat, Zalim İstanbul, Kim Milyoner Olmak İster ve Survivor ekrandaydı.

Çukur'un Mahsun'u Berkay Ateş diziden ayrıldı mı?

Çukur dizisinde Mahsun karakterine hayat veren Berkay Ateş'in diziden ayrılacağı iddia edildi. İddialar doğru mu, Berkay Ateş diziden ayrılacak mı? İşte detaylar...

4 Nisan Perşembe 2019 Reyting Sonuçları

4 Nisan Perşembe reyting sonuçlarına göre hangi dizi daha çok izlendi? Dün akşam Bir Zamanlar Çukurova, Çarpışma, Bizim Hikaye ve Tek Yürek ekrandaydı.

Dilan Çiçek Deniz Çukur dizisinden ayrılıyor mu?

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur'da bir ayrılık mı yaşanıyor? Başrol oyuncusu Dilan Çiçek Deniz, Sena karakterinin ölmesi üzerine diziden ayrılacak mı?

Medet ve Vartolu Çarpışma Dizisinde!

İzleyici Çukur dizisinde Veli karakterini görünce şaşırdı. Veli karakteri Çarpışma dizisinin sevilen oyuncusu. Çukur dizisinin iki karakteri de Çarpışma dizisinde konuk oluyor.

1 Nisan Pazartesi 2019 Reyting Sonuçları

1 Nisan Pazartesi 2019 reyting sonuçları nasıl bir sıralama oluşturdu? Dün akşam Çukur, Söz, Yasak Elma, Vuslat, Zalim İstanbul, Kim Milyoner Olmak İster ve Survivor ekrandaydı.

Sen Anlat Karadeniz'in kötü adamı Vedat, Çukur'a mı katılacak?

Sen Anlat Karadeniz'de 'Vedat' karakterine hayat veren Mehmet Ali Nuroğlu'nun Show TV'nin reyting rekorları kıran dizisi 'Çukur'a katılacağı iddia edildi. Peki iddialar doğru mu?

Bir Zamanlar Çukurova Sevil (Mihriban Er) Kimdir?

Atv'nin perşembe günlerine damga vuran dizisi Bir zamanlar Çukurova'ya yeni bir oyuncu giriyor. Sevil kimdir, nasıl bir karakterdir? Sevil'i canlandıran Mihriban kimdir?

Çeto (Erkan Avcı) Çukur’a veda etti

Show Tv'nin sevilen dizisi Çukur'da beklenmedik ölüm. Çeto için yolun sonu geldi ve Çeto rolündeki Erkan Avcı, Çukur’a veda etti

21 Mart Perşembe 2019 Reyting Sonuçları

21 Mart Perşembe reyting sonuçlarına göre hangi dizi daha çok izlendi? Dün akşam Bir Zamanlar Çukurova, Avlu, Bizim Hikaye ve Tek Yürek ekrandaydı.
1 2 3 4 5 ...99 »