CanlıTV Blog

21 Şubat Perşembe 2019 Reyting Sonuçları

21 Şubat Perşembe gününün reyting sonuçları belli oldu. Bir Zamanlar Çukurova, Bizim Hikaye, Avlu, Çarpışma dizilerinden hangisi daha yüksek reyting oranı elde etti?

Hare Sürel, Çukur dizisine katıldı! Hare Sürel kimdir?

Hare Sürel, Çukur dizisine katıldı! Hare Sürel kimdir? Çukur dizisine yeni bir isim daha. Hare Sürel Çukur dizisi karakteri.

18 Şubat Pazartesi 2019 Reyting Sonuçları

18 Şubat Pazartesi 2019 reyting sonuçları belli oldu. Çukur, Söz ve Yasak Elma dizilerinin ekrana geldiği akşamda hangi dizi reytinglerde zirvede yer aldı.

14 Şubat Perşembe 2019 Reyting sonuçları açıklandı!

14 Şubat Perşembe 2019 Reyting sonuçları açıklandı. Perşembe günü reyting sonuçlarında hangi dizi birinci oldu? Bir Zamanlar Çukurova reyting sonuçları.

11 Şubat Pazartesi reyting sonuçları açıklandı!

11 Şubat Pazartesi reyting sonuçları açıklandı! Pazartesi günü hangi dizi birinci oldu? Pazartesi günü reyting sonuçları.

Çukur dizisi Uluç (Serhat Özcan) kimdir?

Çukur dizisinin oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor. Serhat Özcan, Uluç karakteriyle Çukur'a katılan son isim oldu.

Çukur dizisinden ayrılan Zeynep Kumral Avlu'ya transfer oluyor

Ay Yapım'ın gözde aksiyon dizilerinden Çukur'un Nedret'i Zeynep Kumral diziden ayrılıp Avlu dizisinin kadrosuna katılıyor.

Çukur'un gizemli karakterine Tansu Biçer hayat verecek!

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 'Başkomiser Kemal'i, Çukur dizisinde gizemli karakter 'dostum'a hayat vereceği öğrenildi.

Halka dizisi Özcan (Mehmet YIlmaz Ak) kimdir?

Halka dizisine 6. bölümüyle dahil olan Özcan karakterine hayat veren Mehmet Yılmaz Ak kimdir? Mehmet Yılmaz AK hangi dizilerde oynadı?

31 Ocak 2019 Perşembe Reyting Sonuçları

31 Ocak 2019 Perşembe akşamının reyting sonuçları açıklandı. Total ve AB kategorilerinde reyting sıralaması nasıl şekillendi?

28 Ocak 2019 Pazartesi Reyting Sonuçları

28 Ocak 2019 Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. 28 Ocak 2019 Pazartesi akşamında hangi dizi reytinglerde ilk sırada yer aldı?

Çukur'da Yamaç'ı kim vurdu? Diziye bomba transfer!

Ekranların başarılı dizisi Çukur'da Yamaç'ı kimin vurduğu en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Çukur'un yeni transferi Yamaç'ı vuran kişi olabilir mi?

Çukur, Söz ve Yasak Elma neden yok? Yeni bölüm ne zaman?

Pazartesi günlerinin en çok izlenen üç dizisi Çukur, Söz ve Yasak Elma bir süre ekranlarda olmayacak. Peki diziler neden yok, yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak?

Diziler ne zaman başlayacak? 2019 Ocak ayında diziler neden yok?

Yılbaşının ardından diziler ekonomik nedenlerden dolayı üç haftalık ara verme kararı aldılar. Peki yeni yılda diziler ne zaman başlayacak? İşte yayın tarihi belli olan diziler.

20 Aralık Perşembe Reyting Sonuçları; Hangi dizi daha çok izlendi?

20 Aralık Perşembe günü yayınlanan dizilerin ardından günün reyting sonuçları merak ediliyor. 20 Aralık Perşembe reyting sonuçlarında en çok izlenen yapım hangisi oldu?

17 Aralık 2018 Pazartesi Reyting Sonuçları

17 Aralık 2018 Pazartesi reyting sonuçları belli oldu. Dün TOTAL ve AB reyting sıralamasında hangi yapımlar birinci sırada yer aldı? İşte 17 Aralık Pazartesi reytingleri.

Çukur 48. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 48. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 47. bölümüyle ekranlara gelen dizinin 48. bölümünden ilk sahne yayınlandı mı? Çukur 48. yeni bölüm fragmanı.

10 Aralık 2018 Pazartesi | Reyting Sonuçları

10 Aralık 2018 Pazartesi gününe ait reyting sonuçları belli oldu. Dün yayınlanan hangi yapım reytinglerde üst sıralarda yer aldı?

6 Aralık 2018 Perşembe Reyting Sonuçları

6 Aralık 2018 Perşembe günü yayınlanan dizi ve programların reyting sonuçları belli oldu. Bir Zamanlar Çukurova, Çarpışma ve Avlu arasında reyting mücadelesi nasıl sonuçlandı?

Çukur 45. Bölüm Fragmanı | Koçovalılar Çukur'a giriyor!

Çukur 2. Sezon 12. bölüm fragmanı yayınlandı. 3 Aralık Pazartesi günü yeni bölümüyle ekrana gelecek Çukur'da neler olacak? Çukur 45. Bölüm Fragmanı;