Ceylan Ertem’in Hayran Kabusu! Takıntılı Kadın Hayranı Ona Yakın Olmak İçin Cinsiyet Değiştirdi

Ceylan Ertem’in Hayran Kabusu! Takıntılı Kadın Hayranı Ona Yakın Olmak İçin Cinsiyet Değiştirdi
Ceylan Ertem, hayranı tarafından kendisinin 5 yıldır takip ve taciz edildiğini söyleyledi. Sosyal medya hesabından yaşadıklarını anlattı. Benim için cinsiyet değiştirdiğini söyledi

Sözü Yıldız Tilbe’ye ait ‘El Adamı’ parçasını kendi tarzına göre yorumlayan ve dinleyici tarafından çok beğenilen, farklı bir ses tonuna sahip sanatçı Ceylan Ertem, Müzik dünyasının da en çok sevilen kadın vokallerinden. Son olarak yaşadığı hayran krizi ile gündemde yer alan isimlerden oldu. Covid geçiren sanatçı, hasta yatağında kendisini 5 yıldır takip ve taciz eden takıntılı hayranının kendisini gittiği her yerde takip ettiğini hatta kendisiyle birlikte olmak için cinsiyet değiştirme operasyonu bile geçirdiğini söyledi. Ceylan Ertem’in yaşadıkları ile ilgili detaylar…
 


‘’5 Yıldır Takip ve Taciz  Ediliyorum’’

 Sanatçı Ceylan Ertem, kendisine hayran olduğunu söyleyen bir kişi tarafından beş-altı yıldır takip edildiğini açıkladı. Konuyla ilgili Twitter hesabından konuyla ilgili bir seri paylaşım yaptı ve bunları yazarken ellerim titriyor dedi.

2017 yılından bu yana Ertem’in peşini bırakmayan hayranı ünlü şarkıcıya zor anlar yaşatıyor. Daha önce Ceylan Ertem için cinsiyet değiştirdiğini iddia eden ve gittiği her yerde Ertem’i adım adım takip eden kişi, bu kez ‘hayranıyım’ diyerek evine yemek gönderdi. Ceylan Ertem ‘5 yıldır kabusum oldu’ dediği takıntılı hayranının açık adresini öğrendiğini söyledi ve yaşadıklarını sosyal medya hesabında takipçileri ile paylaştı.’’

Ceylan Ertem Yaşadığı Durumu Twitter Hesabından Paylaştı

 ‘’2006 yılından bu yana profesyonel olarak Şarkıcı -şarkı yazarı olarak bir kısmınızın hayatındayım. Yıllar geçtikçe daha yakından bu yolculuğumun tanığı oldunuz.

Bu süreçte bende bir çok sıkı dinleyicimin üniversite hayatlarına,evliliklerine, nasıl başarılara imza attıklarına şahit oldum, çok bebeğin isim annesi oldum ve bu ilişki biçiminden memnun da oldum.

Ancak her zaman bu ilişki belirli bir mesafe+ saygı çerçevesinde ilerledi, gelişti.’’

‘’İşin Dozunu Arttırdı’’

‘’Şöyle ki bundan sanırım 5-6 yıl evvel bir dinleyicim de tüm konserlerime (şehir fark etmeksizin) gelmeye, takip etmeye başladı. Yavaş yavaş göz aşinalığı oluştu. Bir kadın dinleyicimdi. 1 yıl içerisinde bu kadın dinleyicim bana olan hislerini yazmaya başladı.

Ben de bu ilişkinin asla bir dinleyici-müzisyen ilişkisinden öte olmayacağını kendisine NET olarak belirttim. Sonra bir yere müzik dinlemeye gittiğimde bu kişi yan masada şarap içerken, tatile gittiğim şehirlerde yol kenarında dikilirken de gözüme çarpmaya başladı. İşin dozunu arttırdı ve her yerde takip edilmeye başlandım.

Yaşadığı şehri değiştirdi, İzmir’de yaşarken, (o dönemler yaşadığım) Anadolu Hisarı’na taşındığını yazdı. Hediyeler, her konsere gelen çiçekler ile canım sıkılıyordu ve bir kez daha bu işin olmayacağını, kendi hayatına odaklanması gerektiğini AÇIKÇA belirttim.’’

Bana Yakın Olmak İçin Cinsiyet Değiştirdi! ‘’Yaşadığı Süreci de Tüm Ayrıntılarıyla bana anlattı’’

 ‘’Bu olaydan sonra bu şahıs cinsiyet değiştirdiğini yazdı. (Hatta bu değişimin ‘benim için’ olduğunu yazdı, yaşadığı sürecin tüm ayrıntılarını da yazdı, zaten bende gözlerimle görüyordum) Adını en sevdiğim erkek isminden seçti.

 Bir dönem bir sevgilim olduğunda ‘bana bunu nasıl yaparsın’ minvalinde msjlar gönderdi.

Güvendiğim kişiler böyle tavsiye ettiği için 2 sene kadar tüm iletişimimi kestim. Bunun çare olacağını, karşı tarafın ilgisini kaybedeceğini umdum.

Nereye taşınsam, nerede konser versem, nerede tatil yapsam sürekli gördüğüm bir yüz bu yüz.

Bu arada, yaşadığım yeri ‘yine’ öğrendiğini ve yaşadığım köyde durmadan dolaşıp beni aradığını yazmış son olarak.’’


Son Olarakta ‘’Hayranıyım’’ Diyerek Yemek Sipariş Etmiş

 ‘’Bu akşam ise ‘hayranıyım’ diye yalan söyleyerek, benim de zaman zaman sipariş verdiğim bir restoranta adıma sipariş vermiş. Siparişi alan mekan faturayı gönderince tam olarak nerede yaşadığımı öğrenmiş.

(Mekanlara da uyarımdır, aman ne olur bu tür şeylere dikkat edelim)’’


‘’Korkuyorum, Öfkeliyim, Üzgünüm’’

‘’Biraz evvel gönderdiği yemekler evime geldi. Ve bardağı taşıran son damla oldu. Hem korkuyorum, hem öfkeliyim, hem üzgünüm. Konserlere korumayla giden biri değilim, düşünüyorum. Konserlerde o yüzün olduğu tarafa bakamıyorum. Onun olduğu yöndeki dinleyicilerimle iletişimim sıfır.

Kuliste bir şey göndermiş midir kaygısı yaşıyorum. Nereye gitsem aklıma geliyor. Tedirgin oluyorum. Yoruldum. Gerçekten kalbim hızla çarpıyor. Şu an covid tedavim devam ediyor ve bir de bunu düşünüyorum. Yaşadığım yerdeki bekçiyi uyarıyorum. Ne yapsam diye düşünüyorum.’’

‘’Özgürlüğümü Kısıtlıyor! Savcılığa Gideceğim’’

 ‘’Özgürlüğümü, hayatımı kısıtlıyor, korkutuyor. Bunları yazarken ellerim titriyor. Covid durumum geçer geçmez savcılığa gideceğim.

Öte yandan arkamda güçlü, gerçek insanlar var. İyi ki varsınız. Her şeyin çaresi vardır diye düşünmek istiyorum. Ve yalnız olmadığımı biliyorum.

 Kimse kendini bu tür durumlarda çaresiz ve korkak hissetmesin isterim. Ama ben bu akşam gerçekten korktum. Hem karşımdakinden, hem kendimden, hem beni sevenlerin, ailemin kaygıları sebebiyle duyacakları üzüntüden. Yine de bu 5 yıllık süreci paylaşmak istedim.’’ Diye anlattı.

02-02-2022
Yazar Hakkında
Belma Arslan

Belma Arslan

1985 yılında Adapazarı'nda doğdu. 2008 Yılında Sakarya Üniversitesi Turizm ve Seyahat İşletmeciliğinden, 2011 yılında da Anadolu Ünivers .. devamı.. mail
Yorumlar