Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 37. Bölüm İzle!

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 37. Bölüm İzle!
Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 37. Bölüm İzle; 19 Ocak Pazar 37. Bölümüyle ekrana gelen programının 37. Bölümünü tek parça ful izlemek için detaylar haberimizde!

Ekranların nadir eğlence programlarından olan ve BKM mutfak tarafından hazırlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Yılmaz Erdoğan’ın Genel sanat Yönetmenliğinde yoluna devam ediyor. 19 Ocak Pazar akşamı saat 20.00’da Kanal D’de ekrana gelen programın yapımcılığını Necati Akpınar üstlenirken yönetmenliğini Özge Toprak Bahıt üstleniyor. Eğlenceli skeçler ve zaman zaman da gündemi takip eden skeçlerle seyirci karşısına çıkan program her ne kadar umduğu reytingi yakalayamasa da yine de belli bir seyirci kitlesi edinmiş durumda. Pazar akşamlarının eğlenceli yapımı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin son bölümünü tek parça izlemek için detaylar haberimizde!

ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR 2  37.BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Son Bölüm Tek Parça Ful İzle!

Kanal D ekranlarında geçtiğimiz sezon başlayan ve daha önce yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar yapımının devam niteliğinde olan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekran yolculuğuna devam ediyor. Kanal D’de bu akşam 37. Bölümüyle ekrana gelen ve birbirinden eğlenceli skeçlerle seyirciyi hem güldüren hem de gündeme dair olayları takip ederek farklı bir bakış açısı ortaya koyan yapım yine eğlenceli bir bölümle sahne alıyor ve izleyici karşısına çıkıyor.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 37. Bölüm Özeti!

Bu akşam Kanal D ekranlarında saat 20.00’da yayınlanacak olan ve birbirinden eğlenceli skeçler hazırlayan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ekibi Yılmaz Erdoğan önderliğinde 37. Bölümle seyirciyle buluşuyor. Yapım yine birçok skeci seyircinin beğenisine sunarken onlardan da emeklerinin karşılığı olan alkışı ve ekran başındakiler içinde reytingi talep edecekler. Her hafta gündemi takip eden ve buna uygun skeçler yazan ekip bu akşam da yine gündeme dair skeçler hazırlamış durumda. Haftanın ilk skeci olarak sosyal denet skeç konusu olarak seçilmiş. Oyunculardan Yasin’in başına gelen sosyal deney maceraları eğlenceli bir üslupla seyircinin beğenisine sunuluyor. Ayrıca başka bir skeçte oyuncular aile içinde birbirine yalan söylememe skecini hazırlıyorlar. Yine son zamanların en popüler olaylarından hafıza sildirme olayı da yine Çok Güzel hareketler Bunlar Ekibi tarafından bir skeç olarak seyirciye sunulacak.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 27. Bölümü’nü tek parça izlemek ve yapımla ilgili haberleri takip edebilmek için canlitv.com adresini takip edebilirsiniz.

19-01-2020
Yazar Hakkında
Emir Mete

Emir Mete

1984 yılında Sivas’ın uzak bir köyünde her türlü moderniteden ve karmaşadan uzak bir şekilde dünyaya geldi. Çocukluğunu doya doya olmasa .. devamı.. mail
Yorumlar