Damat Bayıldı final yapıyor

Damat Bayıldı final yapıyor
Sunuculuğunu Onur Büyütopçu'nun yaptığı Damat Bayıldı'dan kötü haber geldi. Show Tv ekranlarının yemek yarışması Damat Bayıldı ne zaman final yapacak?

TV8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programının ardından Show TV ekranlarının yeni yemek yarışması Damat Bayıldı'ya transfer olan Onur Büyüktopçu bu sefer başaramadı. Show Tv'nin yemek yarışması Damat Bayıldı reytinglere yenik düştü. Damat Bayıldı yarışması final yapıyor? Onur Büyüktopçu'nun sunumu ile ekranlarımıza gelen Damat Bayıldı neden final yapıyor? Hangi gün final yapacak? İşte detaylar...

Damat Bayıldı final yapıyor!

TV8 ekranlarının yıllarca ilgi ve heyecanla izlenen yemek yarışması Yemekteyiz'in sempatik sunucusu Onur Büyüktopçu yeni sezonda yepyeni yemek yarışması ile Show Tv'de yerini aldı. Sempatik sunucu Onur Büyüktopçu'nun Yemekteyiz yarışmasından ayrılması hayranlarını derinden etkilemişti. Bu durumu fırsat bilen yapım şirketi Show Tv'de yayınlanacak olan yeni yemek yarışmasının sunucusunun Onur Büyüktopçu olması artı bir durum olacağını düşündü. Fakat reytingler ne kanalın ne de yapım şirketinin beklediği gibi olmadı. Uzun uğraşlar ve emekler sonucu yeni sezonda ekranlara merhaba diyen Damat Bayıldı yarışmasının sunucusundan dolayı reytingleri alt üst edeceği düşünülmüştü. Fakat yeni sezonda bir çok yeni yemek yarışmasının ekranlara gelmesi özellikle Yemekteyiz, MasterChef, Gelinim Mutfakta ve Zuhal Topal'la Mutfakta gibi programlar Damat Bayıldı yarışmasına bir türlü fırsat vermedi. Ve Damat Bayıldı için kötü son hazırlandı. Damat Bayıldı yarışması için final kararı alındı. Show Tv'nin yeni sezonda ekranlara gelen Damat Bayıldı ne zaman final yapacak? Damat Bayıldı'nın final bölümünde neler yaşanacak?

Kıyasıya mücadelenin yaşandığı programda kaynanaların yemek konusundaki engin tecrübeleri, gelinlerin el becerileri yarışırken damatlar annelerinin mi yoksa eşlerinin yemeklerini tanıyabilecek mi sorusunun yanıtı arandı. Yemekteyiz programının sunuculuğunu üstlenen ve bu program sayesinde çok sevilen tanınan Onur Büyüktopçu yeni programı Damat Bayıldı’dan beklediği performansı sağlayamadı. Büyük umutlarla yayın hayatına başlayan ve seyirciye kendini sevdirmeye çalışan Damat Bayıldı yarışması ne yaparsa yapsın bir türlü kendini sevdiremedi. Hal böyle olunca reytinglerde de büyük bir başarı gösteremedi. Reytinglerde kanalı ve yapım şirketini memnun edemeyen yemek yarışması için final kararı alındı. 26 Ağustos Pazartesi günü sezona başlayan Damat Bayıldı, final bölümüyle 18 Ekim Cuma 16.00'da ekranlarında olacak..

Damat Bayıldı Reytingleri

15-10-2019
Yazar Hakkında
Merve Temel

Merve Temel

Merve, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 1994 yılında dünyaya geldi. Gebze Endüstri Meslek Lisesi Grafik Tasarım bölümünden 2012 yılında mezun ol .. devamı.. mail
Yorumlar