Damla Sönmez, Yeni Sezonda İddialı Dizide!

Damla Sönmez, Yeni Sezonda İddialı Dizide!
Show TV’de yayınlanan Çukur dizisinin Efsun’u yeni sezonda yeni karaktere hazırlanıyor. Aziz dizisinde ekranlarda yeniden seyircisi ile buluşacak olan isim Damla Sönmez Oldu.

Show TV’nin yeni dizisi Aziz’in duyurusu uzun zaman önce yapılmıştı. Dizinin başrol erkek oyuncusunun Murat Yıldırım olacağı önceden öğrenilmişti. Aziz dizisinin başrol kadın oyuncusu da netleşti ve Çukur’un Efsun’u Damla Sönmez oldu

Yakışıklı oyuncu son olarak rol aldığı Ramo dizisi final yaptıktan sonra bir süre tatile çıkan Murat Yıldırım, Aziz isimli diziyle ekranlara geri dönüyor. Aziz dizinin başrol kadın oyuncusu için arayışlar bir süredir devam ediyordu.

Hiç Yakışmıyorlar 

Birkaç gün önce başrol kadın oyuncunun Melisa Şenolsun’un olacağı duyuruldu. Melisa Şenolsun’un en son rol aldığı Netflix dizisi Atiye’de performansıyla dikkatleri üzerine çeken genç oyuncunun başrolde yer alması, diziyi merakla bekleyenlerde büyük hayal kırıklığı yarattı.Dizinin merakla bekleyen izleyici kitlesi Murat Yıldırım ve Melisa Şenolsun’un birbirine ''hiç yakışmadıklarını'' öne sürererek karara büyük tepki gösterdiler. Aralarında hiçbir uyum bulunmadığını iddia eden izleyiciler, iki oyuncunun arasındaki yaş farkına da dikkat çekmişlerdi. Ancak Melisa Şenolsun ile anlaşma yapılmadı. Yapım şirketi ve Melisa Şenolsun aldıkları ortak kararla anlaşmadan vazgeçtiler.

Yeni Partner Hayranları Tarafından Çok Beğenildi

Melisa Şenolsun’un yerine ise en son Çukur’da Efsun karakteriyle izlediğimiz yetenekli oyuncu Damla Sönmez geçti. Ekranın en yetenekli oyuncularından biri olan Damla Sönmez’in dizide Murat Yıldırım’ın partneri olması her iki oyuncunun hayranları tarafından da mutlulukla karşılandı.Güzel oyuncu Damla Sönmez yoğun tempo ile çalışmalara devam ediyor. İddialara göre  BluTV için çekilen Saygı dizisinin ikinci sezonu için sette bulunan Damla Sönmez, çekimler sona erer ermez Aziz dizisi için çalışmaya başlayacak. Güçlü kadrosuyla dikkat çeken Aziz’de ayrıca Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar ve Meral Çetinkaya da rol alıyor.

Bir Dönem Dizisi Geliyor

Show Tv’de yayınlacak olan Aziz dizisi Antakya’da çekilecek. Aziz, bir dönem dizisi olacak. İşgal yıllarında geçen dizide Aziz, bir Fransız askerinin ölümüne sebep olduktan sonra ailesini ve en büyük aşkını terk etmek zorunda kalacak.

Yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım ve Efsun karakteriyle hafızalara kazınan Damla Sönmez’in yeni projesi izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Başarılı oyuncular kısa süre sonra Show TV'de sevenlerinin karşısına çıkacaklar. 

 

 

 

17-08-2021
Yazar Hakkında
Yasemin Dinç

Yasemin Dinç

Yasemin Dinç, 1994 'de İstanbul Kadıköy'de doğmuştur. Eğitimini tasarım üzerine tamamlayıp 2015 yılında mezun olarak iş hayatına atı .. devamı.. mail
Yorumlar